– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Недорогое проживание - Branov

Показать карту жилья - Branov
Загрузка карты...
пансионпансион отельотель коттеджкоттедж центр отдыхацентр отдыха частный домчастный дом турбазатурбаза горная турбазагорная турбаза кемпинккемпинк
Деревня: Branov (страница 1/1) Показать страницу: 1
5 %

Кемпинг Branov, Branov

Křivoklátsko / údolí Berounky Показать на карте
mob. +420 734 799 100 kemp.branov@email.cz
Кемпинг Branov [Увеличить - новое окно]
Местоположение: V údolí přímo na břehu řeky Berounky, v malebném kraji, jehož přírodní krásy si oblíbil a ve svých dílech popsal spisovatel Ota Pavel. Volný čas si můžete zpříjemnit koupáním v řece, rybařením, případně sportem. Z tohoto půvabného místa se lze vydat na pěší túry po chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko.
Размещение: Kemp pro dovolenou pod stanem či v karavanu. Příjemná zastávka pro vodácké výpravy, které se zde mohou nejenom občerstvit, ale i přenocovat. Pitná voda, toalety a sprchy s teplou vodou. Kemp je v provozu v letním období. Kemp je v provozu od 1.6. do 30.9.
Цена: Celá sezóna: osoba 40 Kč/noc (dítě 6-15 let 30 Kč/noc, do 6 let zdarma), stan 40 Kč/noc, pergola 40 Kč/noc, obytný přívěs 40 Kč/noc, karavan 50 Kč/noc, pes 30 Kč/noc, motocykl 20 Kč/noc, automobil 50 Kč/noc, autobus 80 Kč/noc. Rekreační poplatek 15 Kč/os/noc.
Актуализация: 1 августа 2017 0 0 больше информации...
Деревня: Branov (страница 1/1) Показать страницу: 1