Проживание.net - Самый большой каталог недорогого жилья в Закарпатье, Словакии и Чехии
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
недорогое проживание
Чехия - жилье Моравия - жилье Словакия - жильеНедорогое проживание - priehrada Tajch

(часть города Nová Baňa)

» » » » priehrada Tajch

Показать карту жилья - priehrada Tajch
Часть деревни: priehrada Tajch (Страна 1/1)Представить страну: 1
80 %Кемпинг Banský dvor, Nová Baňa - priehrada Tajch
Погронский Иновец / Штьявницке Врхи / Втачник / Теков
Телефонmob. +421 910 196 612, +421 918 233 789 info@banskydvor.sk
Расположение: V Novej Bani pri vodnej nádrži Tajch, uprostred horského prostredia Pohronského Inovca. V okolí: náučný chodník Vojšín (12,5 km, výškový rozdiel 372 m), národná prírodná pamiatka Starohutský vodopád, gotický kostol sv. Alžbety, nazývaný aj špitálsky atď. Železničná a autobusová stanica Nová Baňa 5 km.

Размещение: Kemp s trávnatým porastom a tieňmi stromov na kempovanie či karavany. Pre náročnejších je v kempe 12 chatiek (2x2, 10x4 lôžka, všetko poschoďové postele), každá chatka má vlastnú sprchu, WC a chladničku s mraziakom. Chatky sú vykurované a v prevádzke celoročne, dve chatky sú vybavené aj klimatizáciou. V kempe sú altánky a murované ohniská pre spoločné posedenia, prístrešok pre motorky, elektro prípojky pre karavany a detské ihriská. Reštaurácia so širokým výberom špecialít od okolitých gazdiniek, kvalitné pivo, domáca pálenka. Areál kempu je možné využiť na usporiadanie letných hudobných festivalov, alebo firemných hier.

Цена: Chatky: 10 EUR/os/noc, aj pri ubytovaní iba na 1 noc, neobsadená lôžka v chate sa neplatí, kúrenie aj posteľná bielizeň je v cene, klimatizácia 5 EUR/noc. Stany, karavany: osoba 3,30 EUR/os/noc (dieťa do 12 rokov 2 EUR/noc), auto 2 EUR/noc, motocykel 2 EUR/noc, mikrobus 2,50 EUR/noc, karavan 3,50 EUR/noc, stan 2,30 EUR/noc, hospodársky stan 2,50 EUR/noc, elektrina 3,50 EUR/noc, zviera 2 EUR/noc. Palivové drevo 2 EUR. Poplatok mestu Nová Baňa 0,35 EUR/os/noc. Ceny sú platné celoročne.

Примечания: Платная реклама.

больше инфо...Актуализация: 2 July 2016   Number of beds: 44 Beds with access without barriers: 0

- %Ферма Driesneyland, Nová Baňa - priehrada Tajch
Погронский Иновец / Штьявницке Врхи / Втачник / Теков
Телефонmob. +421 915 756 154 (Katarína Žúžiová), +421 905 729 167 (Dries Vantoortelboom) wolfinslovakia@gmail.com
Расположение: Na polosamotě v okolí Nové Baně, na klidném místě s krásným výhledem do krajiny, uprostřed hor Pohronského Inovce. Rekreační přehrada Tajch (koupání, restaurace) 700 m. Kolem farmy prochází cyklotrasa.

Размещение: Farma s velkým oploceným pozemkem, ideální pro rodiny s dětmi i psy. Zahrada s malým rybníčkem, dětským hřištěm (trampolína, lezecké věže, houpačky atd.), ohništěm a grilem. Ve stodole hrací místnost s kulečníkem. Kemp: rozsáhlá travnatá louka, k dispozici sprcha a WC v malém domečku. Větší část domu - apartmán 90 m2: 2 ložnice (2x2 lůžka, dětská postýlka, 2x rozkládací pohovka), kompletně vybavená kuchyně (včetně myčky nádobí), koupelna (sprcha i vana), TV. Menší část domu - rustikální apartmán 45 m2: 2 ložnice (2x2 lůžka, TV, DVD), malá vybavená kuchyňka, koupelna. Domek: obývací místnost (rozkládací pohovka), koupelna.

Цена: Domek a apartmány: domek 9 EUR/os/noc, malý apartmán 10 EUR/os/noc, velký apartmán 11 EUR/os/noc, ceny platí při ubytování 2 a více osob v domku či apartmánu na 2 a více nocí, závěrečný úklid vlastní nebo za 30 EUR, povlečení 1,50 EUR/os/pobyt, energie jsou zahrnuty v ceně. Kemp: osoba 2,30 EUR/noc, auto 1,50 EUR/noc, motorka 1 EUR/noc, karavan 2,50 EUR/noc, elektřina 3 EUR/noc. Rekreační poplatek 0,35 EUR/os/noc. Dřevo do ohniště 2 EUR/hromádka. Pronájem kola 25 EUR/týden, nafukovací lodě 15 EUR/týden. Ceny platí po celou sezónu od jara do podzimu (v zimě se nepronajímá).

Примечания: Платная реклама.

больше инфо...Актуализация: 2 February 2017   Number of beds: 12 Beds with access without barriers: ?

Часть деревни: priehrada Tajch (Страна 1/1)Представить страну: 1

П р е д л о ж е н и е
Главная страница
Чехия
Моравия
Словакия
Украина
Польша
Венгрия
Поиск
Экскурсии
Отдых в мире
Реклама
О проекте
Контакт

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

А у т е н т и ф и к а ц и я
Войти
Регистрация

К а ч е с т в о
Качество наша цель!
Вы нашли
неточности?
Написать админу

F a c e b o o k

С о т р у д
Hiking.Sk

Duše Karpat

Дальнейшие ссылки

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil