– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Недорогое проживание - Vidnava

Показать карту жилья - Vidnava
Загрузка карты...
пансионпансион отельотель коттеджкоттедж центр отдыхацентр отдыха частный домчастный дом турбазатурбаза горная турбазагорная турбаза кемпинккемпинк
Город: Vidnava (страница 1/1) Показать страницу: 1
?? %
mob. +420 739 476 456 standa.batek@seznam.cz
Дом Na Výsluní [Увеличить - новое окно]
Местоположение: V údolí řeky Vidnavky u cyklostezky mezi Velkou Kraší a Vidnavou (na rozhraní katastru obcí Vidnava a Velká Kraš), nedaleko turistické značky směrem na Venušiny misky. Železniční stanice Vidnava 1,4 km, koupaliště 500 m.
Размещение: Chalupa (základna) s kapacitou 32 lůžek (10x 2-lůžkový pokoj, 2x 6-lůžkový). Vybavená kuchyně, jídelna a třída, sociální zařízení, teplá sprcha. Během letních prázdnin navíc možnost ubytování v chatkách.
Цена: Běžný víkend 1.000 Kč/chalupa/noc, školní volno mimo léto 2.000 Kč/chalupa/noc, hlavní (letní) prázdniny 3.000 Kč/celá základna/noc (navyšuje se kapacita o 26 míst v chatkách). Připočítává se spotřebovaná elektřina a propan-butan. Pokud si ubytování nezajistí sami, připočítává se k ceně úklid, vracení nábytku na původní místo a odvoz tříděného odpadu. Pro klienty LevneUbytovani.net sleva 20 % z uvedených cen! Специальное предложение только для посетителей Prozhivanie.net (LevneUbytovani.net)!
Актуализация: 1 октября 2018 32 8 больше информации...
Город: Vidnava (страница 1/1) Показать страницу: 1