– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Коттеджи - Turzovská vrchovina

(усадьбы)

Загрузка карты...
пансионпансион отельотель коттеджкоттедж центр отдыхацентр отдыха частный домчастный дом турбазатурбаза горная турбазагорная турбаза кемпинккемпинк
Зона отдыха: Turzovská vrchovina (страница 1/1) Показать страницу: 1
93 %
+420 558 641 389, mob. +420 723 274 783 ladislavgavlas@volny.cz
Дом pod Velkým Polomem [Увеличить - новое окно]
Местоположение: U slovenských hranic, v osadě Filůvka (viz tur. mapa Beskyd). Do 1,5 km autobus, obchod a hospoda. Do 4 km skiareál, aquapark, zábavní areál, ruiny středověké pevnosti, lidová architektura, stylové restaurace, horské chaty. Do 15 km skanzeny, horská střediska, trojstyk hranic. Všude čistá a nádherná příroda a trasy cyklo, běžkařské a turistické. Od chalupy výhled na Fatru, Rozsutec a Velký Fatranský Kriváň.
Размещение: Chalupa pro max. 10 osob. V patře jsou dva 4-lůžkové pokoje. Přízemí je bezbarierové, je zde kompletně vybavená kuchyně, koupelna, obývací pokoj (2 přistýlky na gaučích), spíž, schody na patro a do sklepa. Možnost dětské postýlky.
Цена: Léto: 170 Kč/os/noc. Zima: 190 Kč/os/noc. Vánoce, Silvestr a Velikonoce: 285 Kč/os/noc. Ceny jsou konečné (obsahují i rekreační poplatek, povlečení, veškeré energie a vytápění) a garantované při ubytování 3 a více osob na pokoji na 3 a více nocí (i v hlavní sezóně). Специальное предложение только для посетителей Prozhivanie.net (LevneUbytovani.net)!
Актуализация: 1 июня 2017 10 2 больше информации...

?? %
(неизвестный) chatakysuca@chatakysuca.eu
Дача Kysuca [Увеличить - новое окно]
Местоположение: Na polosamote v osade Semeteš (obec Vysoká nad Kysucou) v nádhernej doline na Kysuciach. Osada Semeteš je prístupná zo smeru Bytča aj zo smeru Čadca/Makov. Bezprostredná blízkosť nádhernej prírody, pri rannej káve na verande môžete aj zazrieť srnky. Turistické a cyklistické trasy.
Размещение: Zrekonštruovaná pôvodná drevenica z roku 1938, s krbom, kachlovou pecou a komfortným vybavením. Chata je určená rekreantom hľadajúcim oddych v tichu a v prírode. Tri spálne (podkrovné izby): 2, 3 a 2 lôžka (pre dospelých), dve detské postielky (dĺžky 140 a 120 cm). Spoločné WC s umývadlom. Obývacia izba s krbom, koženými sedačkami, TV, SAT, DVD. Kuchyňa: kachľová pec na drevo s varnou doskou a rúrou, kuchynskou linkou, chladničkou atď. Veranda s posedením. Detský nábytok (ohrádka, stolička, drevené kresielko), vanička a nočník. Pitná filtrovaná voda. Vonkajšie posedenie, gril, kotlík na guľáš. Pes je vítaný.
Цена: Letné prázdniny (mesiace 07, 08): 65 EUR/chata/noc. Vedlajšia letná sezóna (mesiace 06, 09): 58 EUR/chata/noc. Mimosezóna (mesiace 04, 05, 10): 45-48 EUR/chata/noc. Zimná mimosezóna (mesiace 03, 11): 38 EUR/chata/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní na 3 a viac nocí (aj v hlavnej sezóne). Pripláca sa za spotrebovanú elektrinu. Drevo je k dispozícii zdarma. Pre klientov LevneUbytovani.net z týchto štandardných cien zľava 2 EUR/chata/noc! Akcia: pre rodiny s deťmi naviac zľava 33 % (okrem letných prázdnin), pri rezervácii 7 a menej dní pred nástupom na pobyt zľava 50 %! Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov). Vratná kaucia 120 EUR. Специальное предложение только для посетителей Prozhivanie.net (LevneUbytovani.net)!
Актуализация: 1 июня 2014 8 0 больше информации...
Зона отдыха: Turzovská vrchovina (страница 1/1) Показать страницу: 1