– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Кемпинг Smraďavka, Buchlovice - Smraďavka

20 % (1)
mob. +420 731 877 027 atc-smradavka@email.cz
Кемпинг Smraďavka [Увеличить - новое окно]
Местоположение: V malebném údolí v pohoří Chřiby, ve vinařské oblasti Slovácka. V sousedství kempu je lázeňský areál s rybníkem. Okolí je ideální pro turistiské i cyklistické výlety, sběr hub, vyjížďky na koních, horolezení (pískovcové skalní útvary), rybolov (vodní nádrž Nad Sovínem). Blízko kempu je obchod a letní areál (restaurace, diskotéky a koncerty). Centrum Buchlovic 3 km. Hrad Buchlov 5,5 km. Uherské Hradiště 11 km.
Размещение: Kemp s 5-lůžkovými chatkami + možností ubytování ve vlastních stanech a karavanech. Pro karavany el. přípojka. Společné soc. zařízení, kuchyňka (2 plynové sporáky, nádobí), společenská místnost, prádelna (pračka, místo k sušení prádla). Bufet s občerstvením. V kempu je možnost koupání, beach-volejbalové hřiště, travnatá plocha pro fotbal a jiné hry (včetně zapůjčení vybavení). Pro cyklisty uzamykatelná úschovna kol, základní nářadí. Kemp je v provozu cca od 01.04. do 30.09.
Цена: Chatky: 200 Kč/os/noc, dítě do 3 let 100 Kč/noc, min. 2 osoby, povlečení je v ceně. Maringotka: 1.000 Kč/maringotka/noc (max. 6 osob), povlečení je v ceně. Stany a karavany: osoba 80 Kč/noc (dítě 3-10 let ve stanu 40 Kč/noc), stan 50 Kč/noc, karavan 100 Kč/noc, auto 40 Kč/noc, motorka 30 Kč/noc, el. přípojka 75 Kč/noc. Domácí zvířata 30 Kč/noc. Sprchy zdarma. Zapůjčení lednice 100 Kč/pobyt. Pračka 50 Kč/praní. Rekreační poplatek obci Buchlovice 14 Kč/os/noc. Ceny platí i při ubytování jen na 1 noc (i v chatkách a maringotce).
Адрес: Autokemp Smraďavka (ATC Smraďavka, kemp Smraďavka, camp Smraďavka), Ondřej Čížek, Smraďavka 540, 687 08 Buchlovice. Nájemce: p. Krystýnek.
Актуализация: 1 апреля 2017 80 0
Рекомендовать это жилье:

Отзывы о жилье (Кемпинг Smraďavka, Buchlovice - Smraďavka)

Есть ли у вас какой-либо опыт с этим жильем?
Пожалуйста, поделитесь своим опытом с другими.

Ваше мнение будет очень полезно для многих других людей!

Перед тем, как вставить отзыв, вы должны войти в систему.

20 %Věra Bartošová (18. 7. 2017, 18.46)
Пользователь был здесь от 8 июля 2017 до 9 июля 2017.
Přespali jsme plánovaně pouze jednu noc - naštěstí. První dojem celkem slušný, návrat do minulosti. Prostor pro stanování pěkný, upravený. Personál - podnapilý zřejmě majitel, inkasoval bez dokladu, obsluhující paní v bufetu, další personál nespatřen. Kuchyňka, WC a sprchy - otřes. Zastaralé vybavení by nevadilo, ovšem o čistotě nelze hovořit ani náhodou.Přetékající odpadkový koš v kuchyňce, lednice zvenku působí velmi zanedbaně,stejně jako celé vybavení. Kuchyňku, WC ani sprchy nikdo nevytřel večer ani ráno, sprchy jsme nenašli odvahu použít, WC jsme s největší opatrností použili pouze na nejnutnější potřebu.Na WC není hygienický koš, je zde pod umyvadlem otevřený koš používaný běžně na papír. Venkovní umyvadlo pro čerpání pitné vody působí jako výlevka na špinavou vodu. Pozornost by zasluhovala také houpací zvířátka pro děti, trčely z nich vruty. Velká škoda, pokud by byl kemp udržován v čistotě, určitě příjemné ubytování v retro stylu.
Соотношение цена / качество20 %Чистота10 %Персонал10 %Окружающая среда50 %

Локализация размещения

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
Из:   До: Кемпинг Smraďavka, Buchlovice - Smraďavka
Включить платные дороги: да нет
Загрузка просмотра улиц...