– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Гостевой дом Varga, Вельки Медер

100 % (1)
mob. +421 905 584 051 erikavarga@centrum.sk
Гостевой дом  Varga [Увеличить - новое окно]
Местоположение: Vo Veľkom Mederi (v bývalom Čalove), 200 m od termálneho kúpaliska s celoročnou prevádzkou. V meste sú obchody a reštaurácie, tenisové kurty. Autobusová stanica 2,3 km, vlaková stanica 2,7 km (hostí od staníc dopravíme zdarma k nám do penziónu). Hráz vodného diela Gabčíkovo 30 km.
Размещение: Novopostavený rodinný dom s izbami a apartmánom. Apartmán: s vlastným vchodom, v apartmáne sú dve 2-lôžkové izby, vlastné WC, kúpeľňa a kuchyňa, samostatná terasa. Izby: päť 2-lôžkových izieb s možnosťou prístelku, v každej izbe je TV, chladnička a ku každej izbe patrí vlastné soc. zariadenie. V dome je kompletne vybavená kuchyňa (chladnička, sporák, mikrovlnka) a spoločenská izba s TV. Bezplatné WiFi pripojenie. Vonkajšie posedenie, možnosť grilovania. Bezplatné parkovanie vo dvore.
Цена: Sezona (1.6.-30.9.): týždenný pobyt 11 EUR/os/noc (deti 3-12 rokov 8 EUR/noc), krátky pobyt iba po dohode. Mimosezona (1.10.-31.5.): 2-5 nocí 10-11 EUR/os/noc, 6 a viac nocí 10 EUR/os/noc, deti 3-12 rokov 7 EUR/noc. Deti do 3 rokov zdarma. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú konečné a platia pri ubytovaní 2 osôb na izbe. Zľavy pre veľké kolektívy.
Адрес: Rekreačný dom Varga (penzión Varga), Erika Vargová, Rekreačná 7, 932 01 Veľký Meder
Примечания: Платная реклама.
Актуализация: 2 апреля 2019 19 ?
Рекомендовать это жилье:

Отзывы о жилье (Гостевой дом Varga, Вельки Медер)

Есть ли у вас какой-либо опыт с этим жильем?
Пожалуйста, поделитесь своим опытом с другими.

Ваше мнение будет очень полезно для многих других людей!

Перед тем, как вставить отзыв, вы должны войти в систему.

100 %Helena (10. 5. 2013, 13.28)
Do Velkiego Medera jeździmy 20 lat ,a do apartamentu Państwa Varga jeździmy 5 lat.Polecamy wszystkim.Do Termali 50m.Spokój cisza i porządek oraz wyposażenie na wysokim poziomie.Parking na samochod w podwórzu bezpłatny.Bardzo mili gospodarze Pani Edyta i Pan Laco.Gorąco i serdecznie polecam.Na pewno znów przyjedziemy !!!!

Локализация размещения

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
Из:   До: Гостевой дом Varga, Вельки Медер
Включить платные дороги: да нет
Загрузка просмотра улиц...