Проживание.net - Самый большой каталог недорогого жилья в Закарпатье, Словакии и Чехии
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
недорогое проживание
Чехия - жилье Моравия - жилье Словакия - жильеОтель Kőkapu - Károlyi Vadászkastély, Nagyhuta - Kőkapu

» » » »

85 % (1)Отель Kőkapu - Károlyi Vadászkastély, Nagyhuta - Kőkapu
Zempléni-hegység / Токай / Гедькез / Нижний Земплин
Телефон+36 47 370 032, fax +36 47 570 042 kokapu@t-online.hu
Расположение: V maďarských Zemplínských vrších, na romantickém místě uprostřed lesů a v sousedství jezera. Přímo k zámečku je příjezd lesním vláčkem po úzkorozchodné železnici z obce Pálháza (8 km), dostupný je i na kole či autem po asfaltové cestě. Zřícenina hradu Füzér 18 km. Město Sátoraljaújhely (na hranici se Slovenskem) 24 km. Košice 60 km.

Размещение: Rekreační areál v bývalém loveckém zámku rodiny Károly. Restaurace (150 míst) a výletní občerstvení. Wellness prostory (bazén, sauna, bowling). Hotel (24 lůžek): 2-lůžkové pokoje s vlastní koupelnou, TV, minibarem a telefonem. Chata (6 lůžek): dřevěná chata s dvěma 3-lůžkovými pokoji, obývacími pokoji a společnou koupelnou. Ubytovna (48 lůžek): jednoduché 4- a 8-lůžkové pokoje se společným soc. zařízením a kuchyňkou.

Цена: Ubytovna a chata (celoročně): 1 noc 3.420 Ft/os, 2 noci 3.120 Ft/os/noc, 3 noci 2.820 Ft/os/noc, 4 noci 2.580 Ft/os/noc, 5 nocí 2.400 Ft/os/noc, 6 nocí a více 2.160 Ft/os/noc, studenti 1.990 Ft/noc (i při ubytování jen na 1 noc). Hotel - zima a jaro (04.01.-30.06.): 1 noc 7.990-8.780 Ft/os, 2 noci 7.260-7.990 Ft/os/noc, 3 noci 6.670-7.260 Ft/os/noc, více nocí od 5.150 Ft/os/noc. Hotel - léto a podzim (01.07.-29.12.): 1 noc 10.200-11.850 Ft/os, 2 noci 9.200-10.990 Ft/os/noc, 3 noci 8.120-9.210 Ft/os/noc, více nocí od 7.030 Ft/os/noc. Ceny v hotelu (celoročně) zahrnují snídani, bazén, saunu a bowling.

Адрес: Lovecký zámeček a hotel Kőkapu (Károlyi Vadászkastély és Hotel Kőkapu, též Kökapu, Kokapu, česky Kamenná brána), Kőkapu utca 2, 3994 Nagyhuta. Kontaktní osoba: Gönczi Zsuzsa.

WWW: www.kokapu.hu

Примечания: Jazyk: maďarština, občas služba na recepci umí i anglicky. Fotografie: Robert Vystrčil, 2012.

Актуализация: 1 May 2012   Number of beds: 78 Beds with access without barriers: ?


Review of accommodation (Отель Kőkapu - Károlyi Vadászkastély, Nagyhuta - Kőkapu):

Do you have some experience with this accommodation?
Share it with others, please.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

 • 85 %
  Robert Vystrčil, Brno (23.04.2012 v 16.45)
  User stayed here from 11.04.2012 to 12.04.2012.
  Obrovskou předností tohoto ubytování je úžasná poloha celého střediska. Nachází se hluboko v horách, kde je mimo sezónu téměř absolutní klid. Je to velmi romantické místo. Přímo v areálu hotelu je zastávka lesní úzkokolejky z vesničky Pálháza (během našeho pobytu bohužel ještě nejela, sezóna ji začínala až 14.4.). Lesní vláček před vjezdem k hotelu projíždí romantickým tunelem ve skále. Vedle skály je rybník s lavičkami pro posezení. Na vodní plochu je krásný výhled i z terasy zámečku, který stojí na skále nad tunelem. Na terase se můžete v létě i slunit na lehátkách. Během našeho pobytu po setmění okolí rybníku obsadilo veliké množství žab a spustily kvákavý koncert.
  Hotelové pokoje jsou už trochu starší, není to super luxus, ale všude je čisto a na pokoji je k dispozici i kuchyňský kout, což nebývá v hotelech až tak obvyklé. V ceně hotelu je mimo jiné i bowling, jeho dráha sice již není 100% rovná, ale i tak si zde dobře zahrajete. Restaurace i mimo sezónu je v provozu až do večera, můžete se tak těšit na teplou večeři po celodenním výletu. Restaurace je krásně stylově provedena v loveckém duchu. Obsluhující pán byl ochotný a uměl anglicky. Jídelní lístek byl k dispozici v maďarštině a slovenštině (v angličtině ne). Jídla na maďarské poměry byla spíše průměrná, v Maďarsku se totiž najíte dobře téměř všude a během naší maďarské cesty jsme našli restaurace, kde jsme si pochutnali více. Je zde i široká nabídka vín. Chatky a ubytovna se nachází v odděleném prostoru za silničkou. Prolézačky a další vyžití pro děti, které se nachází u nich, je již v dezolátním stavu. Samotná dřevěná ubytovna vypadá po rekonstrukci a hezky. Jsou v ní často patrové postele a velká společenská místnost. Hodí se především pro ubytování třeba školních výletů. Studenti ji pak mohou obsadit celou a dělat si zábavný večerní program bez toho, aby rušili ostatní.
  Ubytovaní v hotelu si mohou bezplatně půjčit kola a podívat se tak třeba k nedalekým krásným a zachovalým zříceninám Regéc či Füzér, nebo se jen tak toulat rozlehlými lesy plnými srnek a další zvěře.

QRЛокализация проживания (Отель Kőkapu - Károlyi Vadászkastély, Nagyhuta - Kőkapu):

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMapOpenStreetMap | Google + камера StreetViewGoogle + камера StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
From:   To: Отель Kőkapu - Károlyi Vadászkastély, Nagyhuta - Kőkapu
Include toll roads: yesno
Street View se načítá...

П р е д л о ж е н и е
Главная страница
Чехия
Моравия
Словакия
Украина
Польша
Венгрия
Поиск
Экскурсии
Отдых в мире
Реклама
О проекте
Контакт

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

А у т е н т и ф и к а ц и я
Войти
Регистрация

К а ч е с т в о
Качество наша цель!
Вы нашли
неточности?
Написать админу

F a c e b o o k

С о т р у д
Hiking.Sk

Duše Karpat

Дальнейшие ссылки

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil