Проживание.net - Самый большой каталог недорогого жилья в Закарпатье, Словакии и Чехии
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
недорогое проживание
Чехия - жилье Моравия - жилье Словакия - жильеДом Ema 02, Gerlachov

» » »

30 % (2)Дом Ema 02, Gerlachov
Высокие Татры
Телефон+421 527 752 421, mob. +421 907 288 723 ganovskaema@gmail.com
Расположение: V obci Gerlachov vo Vysokých Tatrách, 150 m od stredu dediny. Krása tunajšej prírody uspokojí aj najnáročnejších turistov a lyžiarov. Z Gerlachova sa môžete vybrať kamkoľvek do Tatier bez prekonávania dlhých vzdialeností. Tatranská Polianka 3,3 km (východisko na Sliezsky dom a do Velickej doliny), Starý Smokovec 7 km, Štrbské Pleso 15 km.

Размещение: Apartmanový dom (chalupa) s 3 podlažiami. Možnosť posedenia v záhrade (krb + gril), parkovanie v uzatvorenej záhrade. Prízemie: 1. apartmán (3- a 4-lôžková izba, kúpelňa a kuchynský kút) a 2. apartmán (izby 2x4 lôžka, kúpelňa a kuchynský kút). 1. poschodie: 3 izby (3x4 lôžka), 3x TV, 3x sociálne zariadenie, spoločenská miestnosť, 2x vybavený kuchynský kút (chladnička s mrazničkou, dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, riad). 2. poschodie: identické ako na 1. poschodí.

Цена: Celoročne okrem Silvestra: 10 a viac osôb 6,50 EUR/os/noc, 4-9 osôb 7 EUR/os/noc, 3 osoby 8 EUR/os/noc, 2 osoby 9 EUR/os/noc. Silvester: dohodou. Rekreačný poplatok 1 EUR/os/noc. Ceny sú platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí (aj v hlavnej sezóne). Nič iného sa nepripláca (ceny sú vrátane posteľnej bielizne aj energií).

Адрес: Chalupa Ema 02 (apartmánový dom Ema 02), Nová č. 168, Gerlachov. Prevádzkovateľ: Ing. Ema Gánovská, CSc., Mlynská 30, 059 42 Gerlachov.

Примечания: Платная реклама.

Актуализация: 2 April 2017   Number of beds: 41 Beds with access without barriers: 0


Review of accommodation (Дом Ema 02, Gerlachov):

Do you have some experience with this accommodation?
Share it with others, please.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

 • 30 %
  janiko , Kloub (05.08.2017 v 23.15)
  User stayed here from 29.07.2017 to 05.08.2017.
  Měli jsme podobné problémy.Původně jsme si vybrali podle fotografií dům č.2 poté jsme museli přesunout o týden pobyt..Psala jsem paní majitelce jestli je to problém najdu si jiné ubytování ale paní my napsala že pro nás bydlení má a tak jsme s tím počítali.Po příjezdu jsme byli ubytováni v domě č. 1....v bytě který měl sice dvě ložnice ale byl až ve špičce půdy..po trojích schodištích..(poslední úzké točivé kde se velmi těžko chodilo)Ložnice sice měly možnost uzamčení ale jinak byl prostor bytu bez dveří nevětratelný,(venku teploty kolem 38 stupňů).Navíc vše co se vařilo či peklo v bytech pod námi táhlo k nám jako komínem.Všechny stěny byly zkosené takže jsme neustále chodili v předklonu.Vybavení bylo skutečně zanedbané,není tam sprcha ale vana a nebylo možné se ani pořádně omýt neboť vana je opět pod kosou zdí.Navíc si každý kdo tam byl stěžoval že bylo psáno připojení wifi...které ale nefungovalo.Takže vyhledat si nějaký výlet či ceníky služeb nebylo možné.Jinak Gerlachov je krásná obec,skvělé místo jen toto ubytování nedoporučuji.
 • 30 %
  Michal P., Brno (30.07.2017 v 17.50)
  User stayed here from 23.07.2017 to 29.07.2017.
  Paní majitelka (Gánovská) je na první pohled příjemná paní, pro kterou není nic problém. Ale jenom na první pohled! Po příjezdu na místo bylo první překvapení, že nás ubytuje jinde než byla původní domluva. Dům Ema2 vypadá sice hezky, ale ve druhém patře, kde jsme byli ubytovaní sociálka na společné chodbě (měli jsme mít v soukromí), kuchyňský kout ve společné jídelně (takže neustálé zakopávání o ostatní). Do lednice (která měla být jenom naše) se nám nacpali jiní nocležníci, aniž by nás o tom někdo informoval, špatně tekoucí voda ve sprše a ucpaný odpad. Jinak celková zanedbanost objektu, majitelka byla trochu zmatená, vůbec si nepamatovala naši domluvu. Prostředí je krásné a Gerlachov je dobré výchozí místo pro tůry, ale toto ubytování NEDOPORUČUJI.
  50 %50 %30 %100 %

QRЛокализация проживания (Дом Ema 02, Gerlachov):

Mapa se načítá...
From:   To: Дом Ema 02, Gerlachov
Include toll roads: yesno
Street View se načítá...

П р е д л о ж е н и е
Главная страница
Чехия
Моравия
Словакия
Украина
Польша
Венгрия
Поиск
Экскурсии
Отдых в мире
Реклама
О проекте
Контакт

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

А у т е н т и ф и к а ц и я
Войти
Регистрация

К а ч е с т в о
Качество наша цель!
Вы нашли
неточности?
Написать админу

F a c e b o o k

С о т р у д
Hiking.Sk

Duše Karpat

Дальнейшие ссылки

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil