– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Дом U Krnychkakh, Колочава - Брадолец

?? %
mob. +380 969 393 384 juliadocka@gmail.com
Дом U Krnychkakh [Увеличить - новое окно]
Местоположение: V Koločavě, v místní části Bradolec (na některých mapách Bradovec), na kopečku u lesa na samotě U Krnyčkach. Poblíž domu prochází modře značená turistická cesta na horu Strymba (Strimba, 1.719 m). Z místa je krásný rozhled na Koločavu, na pohoří Krasna, horu Gropa, sedlo Pryslop. Centrum Koločavy 4,5 km. V Koločavě se nachází spousta muzeí a památek (skanzen - muzeum Staré selo, dřevěný kostelík, muzeum Ivana Olbrachta atd.). Přímo k chalupě je přístup pouze pěšky, parkování 900 m od domu.
Размещение: Rodinný dům s ubytováním v soukromí na samotě, ve 2 pokojích pro hosty. Společná kuchyňka (sporák, chladnička, mikrovlnka). Nově vybudované společné soc. zařízení (WC, sprchový kout). Možnost grilovaní (k dispozici přenosný gril). Možno si objednat snídaně, obědy i večeře po domluvě předem. Krásný a prostorný pozemek kolem domečku umožňuje i stanování ve vlastních stanech. Je možné domluvení exkurzí do hor nebo odvoz na perlu Karpat, Siněvirské jezero.
Цена: Léto: 100 UAH/os/noc. Zima: 150 UAH/os/noc. Nový rok: příplatek. Stravování po domluvě předem: snídaně 35-40 UAH, oběd 55-60 UAH, večeře 40-50 UAH. Ceny jsou konečné (zahrunjí i všechny poplatky, povlečení a energie) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc.
Адрес: Ubytování v soukromí U Krnyčkach, ul. Kožeduba 26, osada Bradolec, Koločava. Majitelka a kontaktní osoba: Lidia Ihnatyshyn. Informace poskytla: Marija Venclová.
Примечания: Mluvíme ukrajinsky, rusky a trochu česky. Odkaz do mapy je přesný.
Актуализация: 1 июня 2017 6 0
Рекомендовать это жилье:

Отзывы о жилье (Дом U Krnychkakh, Колочава - Брадолец)

Есть ли у вас какой-либо опыт с этим жильем?
Пожалуйста, поделитесь своим опытом с другими.

Ваше мнение будет очень полезно для многих других людей!

Перед тем, как вставить отзыв, вы должны войти в систему.

В настоящее время нет обзора этого размещения.

Локализация размещения

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
Из:   До: Дом U Krnychkakh, Колочава - Брадолец
Включить платные дороги: да нет
Загрузка просмотра улиц...