Проживание.net - Самый большой каталог недорогого жилья в Закарпатье, Словакии и Чехии
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
недорогое проживание
Чехия - жилье Моравия - жилье Словакия - жильеГостевой дом Stancia, Усть-Черная

» » »

95 % (6)Гостевой дом Stancia, Усть-Черная
Украинские Карпаты / Полонины / Свидовец / Горганы / Полонина Красна (Красная)
Телефон+380 673 124 935 (neuveden)
Расположение: V centru obce Usť-Čorna ukryté hluboko v horách Ukrajinských Karpat. Penzion se nachází přímo v bývalé nádražní budově z roku 1929, která ještě nedávno sloužila jako cílová stanice úzkorozchodné železnice z Teresvy. Východisko do pohoří Horhany (Gorgany) a na Svidovec. Do Usť-Čorné jezdí autobus z města Ťačiv. Bar Zustrič (Setkání) 100 m od penzionu.

Размещение: Penzion v bývalé nádražní budově. V patře jsou dva 2-lůžkové apartmány, v každém s možností až 2 přistýlek. V přízemí se nachází 5-lůžkový apartmán. V každém apartmánu je koupelna (wc, sprcha), kabelová TV, topení. Teplá voda po celý den. Na chodbě je společná lednička a mikrovlnka. Některé prostory budovy ještě prochází rekonstrukcí.

Цена: Léto: 2-3 osoby na pokoji 80 UAH/os/noc, 4 osoby na pokoji 50 UAH/os/noc, 5 osob na pokoji 40 UAH/os/noc. Zima: 2-3 osoby na pokoji 120 UAH/os/noc, 4 osoby na pokoji 75 UAH/os/noc, 5 osob na pokoji 60 UAH/os/noc. Nový rok a Vánoce: 150 UAH/os/noc. Ceny jsou konečné (zahrnují i všechny energie, včetně zimního vytápění).

Адрес: Penzion Stancia (Stanice, Stancija), Pavlo Garga, ulice Lesna 6, 90 520 Usť Čorna (Ust-Chorna), okres Ťačiv, Zakarpatská oblast, Ukrajina.

Примечания: Jazyky: ukrajinština, ruština. Poloha v mapě je téměř přesná.

Актуализация: 1 August 2014   Number of beds: 13 Beds with access without barriers: 0


Review of accommodation (Гостевой дом Stancia, Усть-Черная):

Do you have some experience with this accommodation?
Share it with others, please.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

 • Aleš Kučera, Praha (20.08.2012 v 21.43)
  Dobrý večer, díky upozornění pana Jurečky jsem Pavla gargu dnes telefonicky kontaktoval a požádal jsem ho, aby na budovu vyvěsil informaci, že budova je v rekonstrukci a že nabízí nadále ubytování. Uvede též telefonní kontakt, aby nedocházelo k podobným nepříjemnostem. Děkuji všem za zájem a podporu. Jak říká pan majitel, bude rád, když budove budete moci navštívit osobně.
 • Branislav Turčina, Ružomberok (20.08.2012 v 20.53)
  Bol som s Mirom Jurečkom pri penzióne a žiaľ musím jeho dojmy potvrdiť. Pri vystúpe z auta nás vítala skupinka českých turistov, ktorí boli tiež zvedaví na zrekonštruovanú staničku ako atrakciu. Spoločne sme hľadali vstup do budovy alebo aspoň cedulu, z ktorej by sme mohli získať informácie o ubytovaní alebo aspoň kontakt na majiteľa, žiaľ zbytočne. A to je hlavný problém penzionu. Ak sú na internete zverejnené informácie o ubytovaní, ale po príchode na miesto zákazník uvidí budovu v takom stave v akom sa momentálne nachádza stanica, bez akéhokoľvek náznaku informácií o možnosti ubytovania (spomínaná ceduľa), tak mu neostáva nič iné ako si nájsť ubytovanie inde. Vážim si prácu majiteľa penziónu a uvedomujem si, že práce na rekonštrukcii sú náročné nielen po finančnej stránke, ale ak hosť po príchode uvidí ubytovacie zariadenie v takom stave akom sa nachádza penzion, tak ťažko uverí, že niekde na poschodí sa nachádza vhodné ubytovanie. Majiteľovi penziónu prajem veľa úspechov pri rekonštrukcii a ak by som mohol poradiť, odporúčam umiestnenie jednoduchej cedule pred alebo na dvere penzionu s informáciami o ubytovaní, aby hosť vedel, že nemeral cestu zbytočne a došiel na správne miesto. S pozdravom
 • Robert Vystrčil, Brno (20.08.2012 v 20.08)
  Jenom doplním, že inzerát je již aktualizovaný, včetně cen. Pan majitel také potvrdil, že ubytování je v provozu. V přízemí budovy, které čeká na opravu, je prozatím sklad, ale horní patro je prý hezké (což potvrzují další zdejší názory značkařů). I v zimě zde pan majitel vytápí velmi dobře a hosté tak mají teplotní komfort. Držme panu Harhovi palce, aby se mu povedlo zrekonstruovat celou budovu původního nádraží. Ostatně je to jedna z posledních vzpomínek na zdejší krásnou železniční trať, která je bohužel již minulostí.
 • 100 %
  Kula Kula, Polska (17.08.2012 v 08.59)
  Nocleg jak najbardziej w porządku i zgodny z opisem. Osobiście po długiej wędrówce po górach, z miłą chęcią relaksowałam się w dużej wannie :) Polecam
 • 90 %
  Ales Kucera, Praha 9 (16.08.2012 v 19.52)
  User stayed here from 09.07.2012 to 14.07.2012.
  Chtěl bych velmi silně oponovat - na 1.poschodí jsou velmi pěkné a upravené pokoje, každá s velkou koupelnou. Vchod je ze zadní strany budovy. To že je budova v rekonstrukci a dole sklad, snad nesnižuje kvalitu ubytování. Aktuální foto je zde http://www.treking.cz/karpaty/stancia.htm
 • Miroslav Jurecka, Ruzomberok (13.08.2012 v 00.49)
  User stayed here from 25.07.2012 to 28.07.2012.
  Pozor ! Fotka v inzerate vobec nezodpoveda skutocnosti. Budova je schatrala a nevyuziva sa. Dole je sklad a cele poschodie nema vobec obloky. Aktualny obrazok najdete tu: http://www.panoramio.com/photo_explorer#view=photo&position =59&with_photo_id=76270483&order=date_desc&user=1078389

QRЛокализация проживания (Гостевой дом Stancia, Усть-Черная):

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMapOpenStreetMap | Google + камера StreetViewGoogle + камера StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
From:   To: Гостевой дом Stancia, Усть-Черная
Include toll roads: yesno
Street View se načítá...

П р е д л о ж е н и е
Главная страница
Чехия
Моравия
Словакия
Украина
Польша
Венгрия
Поиск
Экскурсии
Отдых в мире
Реклама
О проекте
Контакт

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

А у т е н т и ф и к а ц и я
Войти
Регистрация

К а ч е с т в о
Качество наша цель!
Вы нашли
неточности?
Написать админу

F a c e b o o k

С о т р у д
Hiking.Sk

Duše Karpat

Дальнейшие ссылки

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil