– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Турбаза Sinevirske ozero, Синевирская Поляна

50 % (1)
mob. +380 663 809 006 +380 503 721 669 (неизвестный)
Турбаза Sinevirske ozero [Увеличить - новое окно]
Местоположение: V Siněvirském národním parku, v krásném přírodním prostředí, asi 3 km od konce obce Siněvirská Polana a 1 km od Siněvirského jezera (největšího horského jezera v ukrajinských Karpatech).
Размещение: Rekreační středisko (hotel, turistická ubytovna) v třípodlažní budově socialistického stylu. V ubytovně jsou 2-, 3- a 4-lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím (sprcha, WC, TV, teplá voda po celý den). Konferenční sál pro 60 osob. V areálu je stylová zakarpatská koliba Smerekova chata s širokým výběrem zakarpatské kuchyně. Parkoviště.
Цена: Pokoj 2-lůžkový 200 UAH/pokoj/noc, 3-lůžkový 300 UAH/pokoj/noc, 4-lůžkový 400 UAH/pokoj/noc. Snídaně 30 UAH, oběd 50 UAH, večeře 40 UAH. Ceny jsou platné celoročně mimo období Nového roku.
Адрес: Turistická ubytovna Siněvirské jezero (turbáza, турбаза Синевирське озеро, Synevyrske ozero), 90 040 Siněvirská Poľana, Mižhirský rajon, Zakarpatská oblast. Ředitelka turbázy: Skopyč Natalija Mychajlivna. Kontaktní osoba: pan Serhij.
Примечания: Jazyky: ukrajinština, ruština. Odkaz do mapy je přesný.
Актуализация: 1 августа 2014 ? 0
Рекомендовать это жилье:

Отзывы о жилье (Турбаза Sinevirske ozero, Синевирская Поляна)

Есть ли у вас какой-либо опыт с этим жильем?
Пожалуйста, поделитесь своим опытом с другими.

Ваше мнение будет очень полезно для многих других людей!

Перед тем, как вставить отзыв, вы должны войти в систему.

50 %Stáňa Vosková (27. 8. 2013, 15.09)
Пользователь был здесь от 19 августа 2012 до 22 августа 2012.
Popis hotelu je dost nadnesený. Jde o hotel, který jako by se vyloupl z odborářské rekreace 80tých let minulého století. Odpovídá tomu i vybavení pokojů. Teplá voda tekla jen někdy. Parkoviště rozhodně nevypadalo hlídaně. Restaurace v hotelu v srpnu 2012 nefungovala (stravování bylo možné v kolibě u hotelu, ovšem problém byly snídaně - 8 ráno bylo ještě zavřeno). Hotel byl v podstatě prádzný (kromě nás tam byly obsazené snad dva pokoje). Plus je poloha - dobré východisko pro turistiku v oblasti Siněvirského jezera.

Локализация размещения

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
Из:   До: Турбаза Sinevirske ozero, Синевирская Поляна
Включить платные дороги: да нет
Загрузка просмотра улиц...