– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Турбаза Nimród, Vinica

?? %
+421 474 891 408, mob. +421 905 411 617 nsegecova@gmail.com
Турбаза Nimród [Увеличить - новое окно]
Местоположение: V obci Vinica medzi Balažskými Ďarmotami a Šahami, pod kopcami Krupinskej planiny, blízko Ipľu, v strede bývalej Hontianskej župy. V obci Vinica je termálne kúpalisko Morgen Slovakia. Obec Hrušov (národopisné slávnosti) 4,5 km. Hraničný priechod Slovenské Ďarmoty - Balassagyarmat 17 km, mesto Šahy 19 km. Okolie je vhodné pre cykloturistiku.
Размещение: Turistická ubytovňa s kapacitou 60 lôžok v 15 izbách (15x4 lôžka). Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou (sprcha, WC) a TV, niektoré izby sú s balkónom. Spoločná plne vybavená kuchyňa. WiFi internet. V prízemí ubytovne je aj vlastná reštaurácia (krb, teplá a studená kuchyňa, tradičné jedlá). Upravená záhrada. Veľké strážené parkovisko s osvetlením.
Цена: Celoročne: 8 EUR/os/noc. Cena je konečná (vrátane všetkých poplatkov, DPH aj posteľnej bielizne) a garantovaná aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe, aj iba na 1 noc. Raňajky 2 EUR, obed 3 EUR, večera 3-5 EUR podľa výberu. Специальное предложение только для посетителей Prozhivanie.net (LevneUbytovani.net)!
Адрес: Turistická ubytovňa Nimród a reštaurácia Nimród, Richard Segeč, Nekyjská 329, 991 28 Vinica. Kontaktná osoba: Nikoleta Segečová.
Актуализация: 1 марта 2013 60 ?
Рекомендовать это жилье:

Отзывы о жилье (Турбаза Nimród, Vinica)

Есть ли у вас какой-либо опыт с этим жильем?
Пожалуйста, поделитесь своим опытом с другими.

Ваше мнение будет очень полезно для многих других людей!

Перед тем, как вставить отзыв, вы должны войти в систему.

В настоящее время нет обзора этого размещения.

Локализация размещения

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
Из:   До: Турбаза Nimród, Vinica
Включить платные дороги: да нет
Загрузка просмотра улиц...