– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Горные приюты - Šumiac

Показать карту горных приютов - Šumiac
Загрузка карты...
пансионпансион отельотель коттеджкоттедж центр отдыхацентр отдыха частный домчастный дом турбазатурбаза горная турбазагорная турбаза кемпинккемпинк

Самые высоко расположенные горные приюты - Šumiac

  1. 1.451 м: Горный приют pod Kráľovou hoľou, Šumiac - Kráľova hoľa
Деревня: Šumiac (страница 1/1) Показать страницу: 1
?? %
mob. +421 908 318 376, +421 917 508 262, +421 918 735 498 vlado.jambrich@gmail.com
Горный приют pod Kráľovou hoľou [Увеличить - новое окно]
8 0
Местоположение: V Predném sedle v Národním parku Nízké Tatry, u výstupové trasy z obce Šumiac (asi 1.30 hod.) na Kráľovu hoľu. Kolem chaty prochází modře značená turistická trasa i zpevněná obslužná komunikace k TV vysílači vhodná pro cyklisty (nejvýše položená cyklotrasa na Slovensku). Před chatou se nachází oficiální možnost táboření (max. na 1 noc).
Размещение: Horská chata s celoročním provozem, určená pro turisty, cyklisty i skialpinisty. V chatě je menší restaurace (občerstvení) s jednoduchou nabídkou pár jídel (polévka, párky apod.) a nápojů, avšak v moderním provedení z místních surovin, čepuje se pivo z nedalekého malého pivovaru. K přenocování slouží jedna místnost s hromadnou patrovou postelí pro cca 6 osob (nocleh potřeba dopředu objednat). V chatě je splachovací WC, sprcha i pitná voda. Chata vznikla v roce 2017 přestavbou již nepoužívané garáže pro sněžné pásové vozidlo.
Цена: Celoročně: včetně snídaně a povlečení 23 EUR/os/noc.
Актуализация: 2 ноября 2018 больше информации...
Деревня: Šumiac (страница 1/1) Показать страницу: 1