– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Горные приюты - Сланске Врхи

» Сланске Врхи
Размещение » Сланске Врхи » горные приюты
Показать карту горных приютов - Сланске Врхи
Загрузка карты...
пансионпансион отельотель коттеджкоттедж центр отдыхацентр отдыха частный домчастный дом турбазатурбаза горная турбазагорная турбаза кемпинккемпинк

Самые высоко расположенные горные приюты - Сланске Врхи

  1. 425 м: Горный приют mjr. Kukorelliho, Hermanovce nad Topľou
Зона отдыха: Сланске Врхи (страница 1/1) Показать страницу: 1
?? %
+421 574 492 683, mob. +421 905 654 177 chatakukorelli@gmail.com
Горный приют mjr. Kukorelliho [Увеличить - новое окно]
70 0
Местоположение: V krásnom prostredí Slanských vrchov priamo na trase modrého turistického chodníka, v prírodnej rezervácii Hermanovské skaly, 2,5 km nad dedinou Hermanovce nad Topľou. Pod najvyššom vrcholom Slanského pohoria Šimonka (1.092 m), z ktorého je krásny panoramatický výhľad. V blízkosti je Údolie obrov (najväčší skalný útvar v Slanských vrchoch). Chata je prístupná aj autom po lesnej ceste. Do pol hodiny sú autom dostupné: vodná nádrž Domaša, Kapušianský hrad, zrúcanina hradu Čičava.
Размещение: Turistická chata s kapacitou 70 lôžok v 2-, 3- a 4-lôžkových izbách so spoločným sociálnym zariadením. V chate je aj apartmán pre 2 osoby s vlastnou kúpeľňou a WC. Reštaurácia s bufetom pre 70 osôb. Slovenská miestnosť - spoločenská miestnosť pre 30 osôb s krbom. Konferenčná miestnosť pre 40 osôb. Bazén s dľžkou 22 metrov, otvorený v prípade pekného počasia (po náročnej turistike odporúčame relax v bazéne s pivom alebo Kofolou v ruke). Zastrešený altánok s grilom.
Цена: 8 EUR/os/noc, deti 6 EUR/os/noc. Polpenzia 6 EUR. Bazén pre ubytovaných zdarma.
Актуализация: 1 мая 2013 больше информации...
Зона отдыха: Сланске Врхи (страница 1/1) Показать страницу: 1