– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Базы отдыха - Загорье

» Загорье
Размещение » Загорье » базы отдыха
Показать карту баз отдыха - Загорье
Загрузка карты...
пансионпансион отельотель коттеджкоттедж центр отдыхацентр отдыха частный домчастный дом турбазатурбаза горная турбазагорная турбаза кемпинккемпинк
Зона отдыха: Загорье (страница 1/1) Показать страницу: 1
?? %
+421 907 266 429 objednavky@rsms.sk
База отдыха RSMS [Увеличить - новое окно]
32 0
Местоположение: Pri Senici, priamo v rekreačnej oblasti Kunovská priehrada na pieskovej pláži. Autobus 1 km, vlaková zastávka 8 km.
Размещение: Rekreačné zariadenie s prevádzkou počas letnej sezóny (mimo nej len pre skupiny na objednávku). Chatky OKAL (8x, celkom 32 lôžok): chatky sú 4-lôžkové, vybavené izbou s TV a kuchynkou (vybavenie), s chladničkou a varičom, vlastné soc. zariadenie, sprcha. Vedľa chatiek malá spol. miestnosť s kuchynkou a TV (25 miest), záhradné sedenie, ohnisko.
Цена: Chatky OKAL: 9 EUR/os/noc, vykurovacie obdobie 10 EUR/os/noc (min. 2 osoby v chatke, i jen na 1 noc). Rekreačný poplatok mestu Senica 0,40 EUR/os/deň (osoba nad 18 rokov).
Актуализация: 1 декабря 2017 больше информации...

?? %
+421 346 646 836 (i fax), mob. +421 905 237 568 skalican@skalican.com
База отдыха Skaličan [Увеличить - новое окно]
214 56
Местоположение: V prekrásnom prostredí Bielych Karpát v prímestskej rekreačnej oblasti Skalice Zlatnícka dolina s veľkým prírodným kúpaliskom, futbalovým ihriskom, turistickými chodníkmi, lyžiarskym svahom s vlekom. Autobusová a železničná stanica v Skalici 5 km. V lete pravidelná autobusová linka zo Skalice do Zlatníckej doliny. Priamo pred rekreačným strediskom sa nachádza štýlová Skalická koliba.
Размещение: Rekreačné stredisko: jednoduché ubytovanie, vhodné pre školy v prírode, letné detské rekreácie, športové hry. 2- a 3-lôžkové izby v hlavnej budove (celkom 134 lôžok, celoročne) + 5-miestne zruby (cez leto). Spoločné sociálne zariadenie. Tenisové ihrisko, sauna, volejbalové ihrisko, ruské kuželky, stolný tenis, spoločenské priestory, učebne, TV miestnosti, požičovňa horských bicyklov. Chaty (2x): každá chata je pre 10 osôb, vhodné pre širokú verejnosť. V chate je kuchynka s jedálenským kútom, obývačka s TV, dve 2-lôžkové a jedna 4-lôžková izba, kúpeľňa (WC + sprchovací kút). V jednej chate je suchá sauna.
Цена: Školy v prírode a letné tábory: 10,16-12,00 EUR/os/noc (v cene je aj celodenná strava a pitný režim). Chata (10-lôžková): 1 noc 80 EUR/chata, 2-4 noci 60 EUR/chata/noc, 5 a viac nocí 50 EUR/chata/noc. Ceny sú platné celoročne okrem Silvestra (cez Silvester je cena dvojnásobná). Ceny sú konečné (vrátane postelnej bielizne, DPH a všetkých poplatkov). Специальное предложение только для посетителей Prozhivanie.net (LevneUbytovani.net)!
Примечания: Stredisko bude od konca sezóny 2015 uzatvorené.
Актуализация: 1 апреля 2015 больше информации...
Зона отдыха: Загорье (страница 1/1) Показать страницу: 1