– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Турбаза Kultúrny dom, Kľak

?? %

Турбаза Kultúrny dom (610 м), Kľak

+421 456 866 100, mob. +421 903 746 298, +421 903 463 818 obec@klak.sk
Турбаза Kultúrny dom [Увеличить - новое окно]
15 0
Местоположение: V centre horskej dedinky Kľak v pohorí Vtáčnik, pri rázcestiu turistických trás, zastávke autobusu a obecnom úrade. Priamo pred kultúrnym domom je pohostinstvo Horec. Obec Kľak leží v nadmorskej výške 650 m, na plošine medzi dolinami potoka Kľak a Kláštorského potoka. Túra Kľak - Vtáčnik 2.10 hod. po turistickej stezke.
Размещение: Turistická ubytovňa v kultúrnom dome s kapacitou 15 lôžok v 5 izbách na poschodí (2- až 4-lôžkových). Spoločné soc. zariadenie, spoločenská miestnosť s dobre vybavenou kuchynkou (chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica) a TV. Spoločenský sál, ping-pong. 100 m od ubytovne sa nachádza športový areál (možnosť prenájmu antukového a futbalového ihriska), detské ihrisko a ohnisko s altánkom. Parkovanie priamo pri ubytovni.
Цена: Leto: 6 EUR/os/noc. Zima: 9 EUR/os/noc. Silvester: 11 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane všetkých poplatkov, posteľnej bielizne aj energií) a platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby, aj iba na 1 noc.
Адрес: Turistická ubytovňa Kultúrny dom (KD), Kľak 66, 966 77 Kľak. Prevádzkovateľ: Obec Kľak. Kontaktné osoby: Ľuboš Haring (starosta obce) a Renáta Luptáková (ekonómka obce).
Актуализация:

Отзывы о жилье

Есть ли у вас какой-либо опыт с этим жильем?
Пожалуйста, поделитесь своим опытом с другими.

Ваше мнение будет очень полезно для многих других людей!

Перед тем, как вставить отзыв, вы должны войти в систему.

В настоящее время нет обзора этого размещения.

Локализация размещения

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
Из:   До: Турбаза Kultúrny dom, Kľak
Включить платные дороги: да нет
Загрузка просмотра улиц...