– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:
Levné ubytování na Drahanské vrchovině

Obecní ubytovna, Kozlany

?? %
+420 517 358 253, mob. +420 606 114 528 obec@kozlany.eu
Obecní ubytovna [Увеличить - новое окно]
22 0
Местоположение: Na okraji nevelké vesničky Kozlany v malebné Litenčické pahorkatině, 7 km severně od Bučovic, 10 km jižně od centra Vyškova. Centrum obce Kozlany (autobusová zastávka, kostel, obecní hospoda) 400 m.
Размещение: Ubytovna s celoročním provozem s kapacitou 22 osob (12 lůžek + 10 přistýlek) v 6 pokojích, fungující přednostně pro potřeby obce. Vždy dva pokoje mají společné soc. zařízení (WC, sprchový kout). Dvě dvojice pokojů tvoří apartmán (v obou případech až pro 8 osob), v němž je i kuchyňský kout. Ubytovna byla vybudována primárně za účelem řešení krizových situací obyvatel obce, ale slouží i turistům a skupinám pro společenské události či oslavy. V ubytovně je společenská místnost i plně vybavená kuchyňka s výčepním zařízením.
Цена: Celoročně: 300 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Pronájem společenské místnosti 2.000 Kč/akce. Ceny jsou konečné (včetně DPH, všech poplatků, povlečení i energií).
Адрес: Ubytovna obce Kozlany (též Služební ubytovna či Provozní ubytovna), Kozlany 165. Provozovatel: Obec Kozlany, Kozlany 8, 683 41 Bohdalice. Kontaktní osoba: Mgr. Karel Pospíšil, starosta.
Актуализация:

Отзывы о жилье

Есть ли у вас какой-либо опыт с этим жильем?
Пожалуйста, поделитесь своим опытом с другими.

Ваше мнение будет очень полезно для многих других людей!

Перед тем, как вставить отзыв, вы должны войти в систему.

В настоящее время нет обзора этого размещения.

Локализация размещения

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
Из:   До: Obecní ubytovna, Kozlany
Включить платные дороги: да нет
Загрузка просмотра улиц...