– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Жилье с полупансионом в районе Ченгер

Показать карту жилья в районе Ченгер
Загрузка карты...
пансионпансион отельотель коттеджкоттедж центр отдыхацентр отдыха частный домчастный дом турбазатурбаза горная турбазагорная турбаза кемпинккемпинк
Район: Ченгер (страница 1/1) Показать страницу: 1
90 %
+36 44 520 146, fax +36 44 342 576 schuhot@csenger.hu
Отель Schuster [Увеличить - новое окно]
30 0
Местоположение: V centru menšího a klidného historického maďarského města Csenger na rumunské hranici. Hraniční přechod do Rumunska Csengersima - Petea 11,5 km. Rumunské město Satu Mare 21 km. Umístění je vhodné i pro přenocování při cestách směrem na Zakarpatskou Ukrajinu nebo do hor severního Rumunska.
Размещение: Hotel v historické budově staré více 200 let, obklopené upravovanou zahradou. V hotelu je 14 pokojů, jsou 2-lůžkové s vlastním soc. zařízením, TV a minibarem. Některé pokoje jsou patrové (mezonetového stylu) a mají možnost až 2 přistýlek v horní části pokoje. V hotelu je vlastní stylová restaurace s možností celodenního stravování a posezení až pro cca 100 osob. Možnost venkovního posezení v areálu hotelu (letní zahrádka).
Цена: Ceny jsou včetně snídaně! Celoročně: 2-lůžkový pokoj 10.000 HUF/pokoj/noc (jen 1 osoba 8.000 HUF/noc), přistýlka 3.500 HUF/noc. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků a povlečení).
Примечания: Jazyky: maďarština, němčina, přes e-mail částečně možná i angličtina.
Актуализация: больше информации...
Район: Ченгер (страница 1/1) Показать страницу: 1