– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Частный сектор Hrono Izabelly, Ужгород

» » » » » Частный сектор Hrono Izabelly
?? %

Частный сектор Hrono Izabelly, Ужгород

+380 504 321 463, +380 504 321 453, fax +380 312 644 552 urahazit@gmail.com
Частный сектор Hrono Izabelly [Увеличить - новое окно]
Местоположение: Na západním okraji Užhorodu, 4 km od centra, nedaleko letiště. Příjezd po asfaltové cestě. Blízko domu protéká řeka Už a nachází se velký užhorodský park (Bozdošský park) s atrakcemi a množstvím občerstvení.
Размещение: Trojpodlažní dům s 5 pokoji pro celkem 10 osob. V přízemí společenská místnost (krb, TV, domácí kino), 2-lůžkový pokoj s TV a DVD, koupelna. V 1. patře dva 2-lůžkové pokoje s TV, koupelna a počítačový koutek (PC, tiskárna, skaner). Ve 2. patře dva 2-lůžkové pokoje s TV a domácím minikinem, koupelna. Na střeše lehátka a letní bazén. Internet (WiFi). Stůl pro stolní tenis. Finská sauna s vnitřním bazénem. Vinný sklípek s vínem vlastní výroby. Majitel vlastní osobní auto i džíp (možné exkurze po zajímavých místech celého Zakarpatí).
Цена: Celoročně: 2-lůžkový pokoj 200 UAH/pokoj/noc, 3-lůžkový pokoj 300 UAH/pokoj/noc, min. 2 noci. V ceně je povlečení, používání fénu, pračky, sušičky, letního bazénu. V ceně je též doprava z nádraží do ubytování a zpět (po předchozí domluvě). Snídaně 30 UAH, oběd 30 UAH, večeře 40 UAH (je zvykem stravování přikupovat, ale není to nutné). Finská suchá sauna 80 UAH/hod. Hostům z LevneUbytovani.net je garantována sleva 10 % ze standardních cen ubytování (ve zdejších cenách ještě není započítána). Специальное предложение только для посетителей Prozhivanie.net (LevneUbytovani.net)!
Адрес: Ubytování v soukromí Hrono Izabelly (privát Hrono Izabeli, Гроно Ізабелли), Jurij Chazytarchanov (Юрий Хазитарханов), ulice Ščedrina (Shchedrina) 118, 88 000 Užhorod (Užgorod, Uzhhorod, Uzhgorod), Zakarpatská oblast, Ukrajina
Примечания: Prosíme rezervovat místa dopředu e-mailem (na poslední chvíli bývají pokoje často obsazeny). Jazyky: ukrajinština, ruština. Poloha v mapě je přesná.
Актуализация: 1 августа 2014 10 0
Рекомендовать это жилье:

Отзывы о жилье (Частный сектор Hrono Izabelly, Ужгород)

Есть ли у вас какой-либо опыт с этим жильем?
Пожалуйста, поделитесь своим опытом с другими.

Ваше мнение будет очень полезно для многих других людей!

Перед тем, как вставить отзыв, вы должны войти в систему.

В настоящее время нет обзора этого размещения.

Локализация размещения

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
Из:   До: Частный сектор Hrono Izabelly, Ужгород
Включить платные дороги: да нет
Загрузка просмотра улиц...