Проживание.net - Самый большой каталог недорогого жилья в Закарпатье, Словакии и Чехии
Zakarpatská Ukrajina - kouzelný kraj
недорогое проживание
Чехия - жилье Моравия - жилье Словакия - жильеХостел Děčínská, Усти-над-Лабем - Střekov

» » » »

66.3 % (5)Хостел Děčínská, Усти-над-Лабем - Střekov
Чешское среднегорье / Рудные Горы
Телефонmob. +420 724 889 750 posled.svetlana@seznam.cz
Расположение: V Ústí nad Labem, v části Střekov. Zastávka MHD přímo vedle ubytovny. Centrum města 3,5 km. Nedaleko se nachází výletní areál Větruše (rozhledna, bludiště, nová lanovka), ZOO Ústí nad Labem (2 km), zámek a pivovar Velké Březno, hrad Střekov. Vlaková stanice Ústní nad Labem hlavní nádraží 2 km.

Размещение: V roce 2014 nově zrekonstruovaná ubytovna s kapacitou 40 osob v 18 pokojích. Pokoje jsou 2- a 3-lůžkové, každý pokoj je vybaven základním nábytkem a umyvadlem. Na patře jsou společné WC, sprchy a kuchyňka. Za poplatek je možné si zapůjčit 3 TV.

Цена: Celoročně: 250 Kč/os/noc. Cena je konečná (obsahuje veškeré poplatky, DPH i povlečení) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji, i jen na 1 noc. Pokud jsou volné pokoje, zájemce ubytováváme vždy do samostatného pokoje (soukromí zaručeno).

Адрес: Ubytovna Děčínská, BARKMET a.s., Děčínská 67/74, 400 03 Ústí nad Labem - Střekov. Kontaktní osoba - správkyně ubytovny: Světlana Posled.

Примечания: Платная реклама.

Актуализация: 2 April 2018   Number of beds: 40 Beds with access without barriers: 0


Review of accommodation (Хостел Děčínská, Усти-над-Лабем - Střekov):

Do you have some experience with this accommodation?
Share it with others, please.

Your opinion would be very helpful to many other people!

Before inserting a review you must log in.

 • 95 %
  Roman P., Roudnice nad Labem (24.08.2014 v 22.39)
  User stayed here from 22.08.2014 to 24.08.2014.
  Ubytoval jsem se zde na víkend s mou přítelkyní a chtěli jsme hlavně soukromí a užít si hezký víkendový poklid. Ubytování bylo super a naprosto čisto i na pokoji... Toto ubytování je vhodné pro mladé lidi. Jediné mínus je prakticky lokalita ve které se to nachází, je to hezkou procházkou prakticky 2 km od centra, bohužel však po cestě vás potká nepříjemná chemička, kolem které se bez kolíčku na nose nedá projít.. ale kdo má auto není v tom žádný problém, a i my jsme tohle rozhodně přežili bez větší újmy na zdraví. Rozhodně doporučujeme, je tam také poměrně vstřícná paní, která nás ubytovala.
 • 40 %
  Irena Janištinová, Kamenický Šenov (06.01.2013 v 18.58)
  User stayed here from 17.12.2012 to 18.12.2012.
  po tom co jsem napsala příspěvek výše, mi přes mail bylo slíbeno, že se moje stížnost vyřeší, že budu o všem informovaná. Bohužel musím konstatovat, že od té doby se nikdo neozval ani poté co jsem napsala mail, že žádám o vrácení peněz....., nevím co si mám myslet asi to, že nefunguje přísloví zákazník, náš pán,alespoň ne u této ubytovny.
 • 90 %
  Marcela Kalousová, Liberec (25.12.2012 v 21.03)
  User stayed here from 10.12.2012 to 12.12.2012.
  Dobrý večer, chtěla bych touto cestou poděkovat za příjemné prostředí v této ubytovně a vstřícné chování personálu. Pokojová místnost nás mile překvapila, čisto a voňavě povlečeno, co víc si přát. Celkem nás překvapila společná kuchyňka, kde jsme měli možnost si ohřát jídlo a uvařit kávu. Skvělá byla možnost parkování v uzavřeném dvoře. Rozhodovali jsme se pro vícero ubytoven, zkoumali na internetu jiné, ale tato nás zaujala i proto, že je po celkové rekonstrukci a bylo to znát. Jednoduše řečeno cena noclehu odpovídá kvalitě ubytování. Celkový pocit máme velmi kladný a můžeme jen doporučit. Přejeme mnoho spokojených klientů do Nového roka 2013.
 • Svetlana Posled, Ústí nad Labem (20.12.2012 v 18.58)
  Reagujeme na recenzi ubytování od 17.12.2012

  Svých klientů si vážíme a snažíme se jim vyjít vstříc. Za způsobené nepříjemnosti se omlouváme. V čase příjezdu klientů měla paní vedoucí poradu, tudíž v tomto okamžiku nebyl její telefon dostupný. Pracovnice, která byla na ubytovně a plnila úklidové práce, ubytovala klienty standardním postupem za dodržení všech pokynů vydaných pro tyto případy – při předání klíčů vše vysvětlila, provedla klienty budovou, ukázala jim příslušenství a vysvětlila, kde mohou zaparkovat. Zároveň zapnula vytápění místnosti a upozornila klienty, že během cca 1 hodiny bude v pokoji požadovaná teplota. Za zdržení způsobené důležitým telefonickým hovorem se omluvila.

  Po provedení místního šetření bylo zjištěno, že od momentu prvního telefonátu od zákazníků včetně doby potřebné k ubytování uplynulo 12 minut (je zřejmé z výpisu telefonické služby a potvrzující SMS o již ubytovaných klientech, která byla zaslána paní vedoucí).

  Druhý den, když klienti vstávali, byly jim nabídnuty teplé nápoje (káva, čaj), klienti toto odmítli. O účtenku po zaplacení neměli klienti zájem, ačkoli jim byla nabízena. Po opuštění pokoje byla teplota v místnosti natolik vysoká, že bylo nutno vyvětrat. Veškeré záležitosti týkající se zařizování ubytování a služeb projednával doprovod stěžovatelky, který neměl v daný moment žádné připomínky. Pokud by kdokoli kontaktoval personál ubytovny s jakoukoli stížností v době pobytu, zjednali bychom okamžitou nápravu. Toto se ani v jednom z bodů uvedených v emailu nestalo.

  S pozdravem, vedoucí společnosti S. Posled a tým pracovníků.
 • 40 %
  Irena Janištinová, Kamenický Šenov (19.12.2012 v 15.06)
  User stayed here from 17.12.2012 to 18.12.2012.
  Dobrý den, po příjezdu k budově, bylo na dveřích napsáno,zvonek nefunguje volejte zde uvedené číslo...., poté co jsem číslo volala bylo číslo NEDOSTUPNÉ...,takže jsem volala na nějakou pevnou linku, která byla uvedena na budově...,tam mi bylo řečeno od nějaké paní, která se mimochodem ani nepředstavila, že paní vedoucí je na ubytovně a že mám zaklepat. Ani klepání nepomohlo, nikdo neotevřel!!!! Až poté vyšel ven nějaký pán asi někdo z ubytovaných lidí a ten nás zavedl k vedoucí ubytovny....po zaklepání na dveře , paní vyšla, mimochodem nějaká ukrajinka, koukla na nás zabouchla dveře a telefonovala a nechala nás u dveří s přítelem stát dobrých cca 10 minut..., než se nám začla věnovat, poté nám předala klíče od pokoje a starejte se....., na pokoji byla celou noc zima,chování paní vedoucí, nehorázný hnus....I při odchodu z ubytovny jsme na paní čekali před dveřmi opět cca 10minut...po zaplacení ubytování jsme neobdrdželi ani doklad o zaplacení, prostě HRUZA. Tuto ubytovnu již nenavštívíme

QRЛокализация проживания (Хостел Děčínská, Усти-над-Лабем - Střekov):

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMapOpenStreetMap | Google + камера StreetViewGoogle + камера StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
From:   To: Хостел Děčínská, Усти-над-Лабем - Střekov
Include toll roads: yesno
Street View se načítá...

П р е д л о ж е н и е
Главная страница
Чехия
Моравия
Словакия
Украина
Польша
Венгрия
Поиск
Экскурсии
Отдых в мире
Реклама
О проекте
Контакт

L a n g u a g e
česká verze slovenská verzia wersja polska українська версія
русская версия deutsche Version magyar verzió english version

А у т е н т и ф и к а ц и я
Войти
Регистрация

К а ч е с т в о
Качество наша цель!
Вы нашли
неточности?
Написать админу

F a c e b o o k

С о т р у д
Hiking.Sk

Duše Karpat

Дальнейшие ссылки

Design: Z. Reichl a R. Vystrčil