– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Дача Ramzová - Lesy ČR, Ostružná - Ramzová

?? %

Дача Ramzová - Lesy ČR (690 м), Ostružná - Ramzová

+420 956 122 105 ls122@lesycr.cz
Дача Ramzová - Lesy ČR [Увеличить - новое окно]
18 0
Местоположение: Na dolním okraji rekreační osady Ramzová v Ramzovském sedle v Jeseníkách, pod dominatní horou Šerák, u silnice směrem na Horní Lipovou. Ramzová je důležité východisko turistických, cyklistických a lyžařských běžeckých tras (na Paprsek, Smrk, Obří skály, Šerák). Vlaková zastávka Ramzová 1 km (zastavují zde i rychlíky z Brna). Lyžařské centrum s lanovkou na svahu Šeráku 1,2 km.
Размещение: Chata s kapacitou 18 míst v 5 pokojích (2x2, 2x3, 1x4 lůžka) a 1 apartmá (3 lůžka + přistýlka). Každý pokoje je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, umyvadlo). V přízemí chaty je kuchyň a velká společenská místnost s TV a krbem (vhodná i pro školení, prezentace, svatby či oslavy). Parkování ve dvoře chaty. Chata prošla rekonstrukcí v roce 2009.
Цена: Léto (1.6.-31.8.): 270 Kč/os/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Zima (1.12.-31.3.): 290 Kč/os/noc, preferují se týdenní pobyty. Mimosezóna: 170 Kč/os/noc, i při ubytování jen na 1 noc. Ceny jsou platné i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.
Адрес: Chata Lesy ČR, Ramzová 256, Ostružná. Oficiálně chata leží v katastru Honí Lipové (Horní Lipová č.p. 256, 790 63 Lipová-lázně). Provozovatel: Lesy České republiky, s.p., Lesní správa Jeseník (LS Jeseník), Zámecké náměstí 2, Jeseník. Kontaktní osoba: Martina Jurčíková.
Актуализация:
Рекомендовать это жилье:

Отзывы о жилье

Есть ли у вас какой-либо опыт с этим жильем?
Пожалуйста, поделитесь своим опытом с другими.

Ваше мнение будет очень полезно для многих других людей!

Перед тем, как вставить отзыв, вы должны войти в систему.

В настоящее время нет обзора этого размещения.

Локализация размещения

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
Из:   До: Дача Ramzová - Lesy ČR, Ostružná - Ramzová
Включить платные дороги: да нет
Загрузка просмотра улиц...