– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Туристический приют Tolštejn, Jiřetín pod Jedlovou - Rozhled

100 % (1)

Туристический приют Tolštejn (645 м), Jiřetín pod Jedlovou - Rozhled

mob. +420 774 742 069 tolstejn1@seznam.cz
Туристический приют Tolštejn [Увеличить - новое окно]
16 0
Местоположение: Přímo v areálu zříceniny hradu Tolštejn, nad Jiřetínem pod Jedlovou v Lužických horách. Z vrcholového skaliska je nádherný výhled po Lužických horách. Sportovní areál Jedlová s lyžařskými sjezdovkami 1 km. Rozhledna a horská chata na vrcholu hory Jedlová 2,4 km. Okolí nabízí skalní města, strmé útesy rozdělené roklemi a nádherné lesy. Přístup od vlakové zastávky Jedlová 2 km, od autobusu v osadě Lesné 1,5 km.
Размещение: Turistická chata v areálu středověkého hradu. V chatě je 7 pokojů s maximální kapacitou 16 osob. Sociální zařízení je společné na patře. WiFi připojení. V chatě je vlastní restaurace s kapacitou 45 míst a nádherným výhledem do údolí přímo od stolu. V létě si můžete posedět na prosluněné terase a užívat si pohled na hradby. Ubytování s domácím zvířetem je možné. V areálu je místo pro hraní divadla v přírodě. Zrekonstruovaná chata je v provozu od roku 1995.
Цена: Ceny jsou včetně snídaně! Celoročně: 2 a více nocí 590 Kč/os/noc, jen 1 noc 750 Kč/os. Ceny jsou konečné (včetně všech poplatků, povlečení a energií) a platí i při ubytování jen 1 osoby na pokoji.
Адрес: Turistická chata (horská chata) na hradě Tolštejn, zřícenina Tolštejn (německy Tollenstein či Dohlenstein), Rozhled 79, 407 56 Jiřetín pod Jedlovou. Kontaktní osoba: Petra Knápková.
Актуализация:

Отзывы о жилье

Есть ли у вас какой-либо опыт с этим жильем?
Пожалуйста, поделитесь своим опытом с другими.

Ваше мнение будет очень полезно для многих других людей!

Перед тем, как вставить отзыв, вы должны войти в систему.

100 % (23. 6. 2024, 20.44)
Пользователь был здесь от 16 июня 2024 до 22 июня 2024.
Tohle ubytování bylo úžasné! Nikomu to moc neříkejte, ať se sem nenahrnou davy. Stojí to za to...skvělý a přátelský personál, po 18:00 neuvěřitelný klid a romantickou zříceninu máte prakticky pro sebe....pro nás skvělá svatební cesta, jděte do toho!!
Соотношение цена / качество100 %Чистота100 %Персонал100 %Окружающая среда100 %Еда80 %

Локализация размещения

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
Из:   До: Туристический приют Tolštejn, Jiřetín pod Jedlovou - Rozhled
Включить платные дороги: да нет
Загрузка просмотра улиц...