– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Venkovský dům, Čímice

Внимание: реклама не актуальна! Вы просматриваете запись в архиве.

Реклама здесь оставлена по историческим причинам.

?? %

Venkovský dům, Čímice

Venkovský dům [Увеличить - новое окно]
10 0
Местоположение: V malebném podhůří Šumavy, na okraji malé vesničky Čimice, v místě s dalekým výhledem, 11 km severovýchodně od města Sušice. Obchod (základní potraviny) 300 m, restaurace (hotel Rabí) 5 km. Rybník ke koupání 1 km, koupaliště (Žihobce) 5 km, bazén Horažďovice 10 km. Rybaření (rybník Malkovec) 2 km. Lyžování Nezdice 11 km. Zříceniny hradů Rábí 5 km, Prácheň 10 km, Kašperk 12 km, historické město Strakonice 22 km.
Размещение: Volně stojící venkovský domek, v roce 2009 kompletně zrenovovaný, dobře a pohodlně zařízený. Ve spodní části domu je hala, obývací pokoj (sedací souprava - 1,5 lůžka, krbová kamna, TV, DVD), moderní kuchyně s jídelním koutem (sporák, lednice, kávovar, varná konvice, mikrovlnka), ložnice (dvojlůžko + matrace na zemi jako přistýlka), koupelna se sprchou a samostatná toaleta. V horním patře je obývací pokoj (rozkládací pohovka - dvojlůžko, přistýlka - 1,5 lůžka, TV), ložnice (dvojlůžko), koupelna (se sprchou a WC). Ústřední vytápění krbovými kamny a na topný olej. Částečně oplocená zahrada, zahradní nábytek se slunečníkem, přenosný gril, pískoviště a bazén o průměru 3 m. Malý pejsek povolen. K dispozici pračka, dětská postýlka (na vyžádání). Po dohodě možnost využití tenisových kurtů u domu.
Цена: Celoročně: celý dům (max. 8 dospělých + 2 děti) 1.500 Kč/dům/noc, samostatně spodní apartmán (4 dospělí + 2 děti) cena dohodou, ceny platí při pobytech na 3 a více nocí (i v hlavní sezóně). Připlácí se rekreační poplatek, spotřeba elektřiny nad 50 kWh/týden, v zimě spotřeba topného oleje nebo dřeva.
Адрес: Michaela Kalná, Čímice 77, 342 01 Sušice
Актуализация:
Рекомендовать это жилье:

Отзывы о жилье

Есть ли у вас какой-либо опыт с этим жильем?
Пожалуйста, поделитесь своим опытом с другими.

Ваше мнение будет очень полезно для многих других людей!

Перед тем, как вставить отзыв, вы должны войти в систему.

В настоящее время нет обзора этого размещения.

Локализация размещения

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
Из:   До: Venkovský dům, Čímice
Включить платные дороги: да нет
Загрузка просмотра улиц...