– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Flanderhof Manor, Roșia - Daia

80 % (1)
mob. +40 755 561 287 flanderhof.transylvania@gmail.com
Flanderhof Manor [Увеличить - новое окно]
Местоположение: V malé a klidné vsi Daia v poutavé krajině opevněných saských kostelů, 12 km východně od historického města Sibiu (Sibiň), v podhůří vysokých hor Fagaraš a Cindrel. Solná jezera Ocna Sibiului (přírodní koupání ve slané vodě) 27 km.
Размещение: Krásně opravený venkovský zámeček ze 14. století s penzionem, historickými dřevěnicemi a ušlechtilou zahradou. V hlavní budově penzionu je 20 pokojů s vlastní koupelnou. V areálu jsou také 4 historické dřevěné chalupy převezené z regionu Maramureše, v každé je moderně přestavěný interiér a 2-3 pokoje. Konferenční sál s otevřenou terasou, vhodné pro společenské akce i koncerty. Součástí exteriéru je 22 metrů dlouhý dřevěný krytý most, který pokračuje do přilehlého sadu. Krásný rozhled do kraje poskytuje vyhlídková věž vybavená knihovnou a uměleckými předměty.
Адрес: Pensiunea Flanderhof Manor, Dj 106s nr. 175, ves Daia, obec Roșia, župa Sibiu, Rumunsko. Majitel: Jan De Maere. Kontaktní osoba: Maria Juca.
Примечания: Платная реклама.
Актуализация:

Отзывы о жилье

Есть ли у вас какой-либо опыт с этим жильем?
Пожалуйста, поделитесь своим опытом с другими.

Ваше мнение будет очень полезно для многих других людей!

Перед тем, как вставить отзыв, вы должны войти в систему.

80 % (6. 9. 2023, 13.20)
Пользователь был здесь от 24 июля 2023 до 27 июля 2023.
Zajímavá residence ve stylu komfortní venkovské usedlosti či zámečku. Byli jsme ubytovaní v bytě v suterénu, který byl trochu chladnější (v létě to nijak nevadilo). Jsou tu i komfortnější pokoje zámeckého provedení. Trochu nám chybělo, že se nedělají snídaně, ale každý si může vařit ve společné kuchyňce. Všude je spousta prostoru. A hlavně parádní vyhlídková věž. Přinést si snídani sem ke stolu, nebo si tu večer popít pivo či limo, a rozhlížet se po krajině je úžasný zážitek! V areálu je taky krásný krytý dřevěný most a spousta dalšího místa k posezení. Vesnička je poměrně chudá, ale má hned 2 obchody s potravinami.
Чистота90 %Персонал90 %Окружающая среда80 %

Локализация размещения

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
Из:   До: Flanderhof Manor, Roșia - Daia
Включить платные дороги: да нет
Загрузка просмотра улиц...