– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Гостевой дом Hetényi Pincészet, Mecseknádasd

90 % (1)

Гостевой дом Hetényi Pincészet (230 м), Mecseknádasd

+36 72 463 618, mob. +36 202 228 481 info@hetenyipince.hu
Гостевой дом Hetényi Pincészet [Увеличить - новое окно]
23 0
Местоположение: Na prosluněném svahu v krásné přírodě na okraji pohoří Mecsek, na počátku rekreačně oblíbeného údolí Óbánya. Horami prochází široká síť turistických tras, nejvyšší hora Mecseku Zengő 8,5 km pěšky po značené stezce přímo od penzionu. Poutavé historické město Pécs (UNESCO) 28 km.
Размещение: Penzion v rodinném vinařství s dobře vybavenými pokoji a apartmány, s velkým vinným sklepem a nabídkou vlastních speciálních vín, která se v supermarketu nepořídí. Pokoje i apartmány mají vždy vlastní koupelnu a kuchyňku: Luxury room (2 lůžka + přistýlka), Family suite (4 ložnice, až pro 10 osob), Apartment 1 (4 lůžka), Apartment 2 (pro 6 osob, 3 pokoje). Degustační terasa s krásným výhledem. Konferenční prostory vhodné i pro svatby a rodinné akce až pro 130 osob. Venkovní prostory se hodí i pro sportovní a jóga kempy.
Цена: Snídaně 2.000 HUF, polopenze (jen pátek-neděle mimo zimu) 4.000-5.000 HUF.
Адрес: Hetényi János Pincészet (Vinařství János Hetényi), Rékavölgyi út 17., H-7695 Mecseknádasd, okres Pécsvárad, župa Baranya, Maďarsko. Kontaktní osoba: Emese Hetényi.
Примечания: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net. Платная реклама.
Актуализация:
Video: Prezentace vinařství s apartmány

Отзывы о жилье

Есть ли у вас какой-либо опыт с этим жильем?
Пожалуйста, поделитесь своим опытом с другими.

Ваше мнение будет очень полезно для многих других людей!

Перед тем, как вставить отзыв, вы должны войти в систему.

90 % (25. 12. 2021, 12.36)
Пользователь был здесь от 17 октября 2021 до 19 октября 2021.
Luxusní areál s velkolepým prostorem v krásné přírodě. V přízemí je obrovské sklepení se sudy s vinným mokem, při vstupu do penzionu na nás vždy zavanula příjemná vůně vína. Přestože jsme byli ubytováni v nejlevnějším pokoji, byl velmi prostorný, s velkou koupelnou i kompletní kuchyní. Snídaně byly řešeny dodávkou surovin do ledničky, z nich jsme si pak připravili snídani sami (osobně mám radši klasický styl snídaní v jídelně, ale chápu, že pro malý počet hostů je toto rozumná varianta). Obrovské díky však patří majitelům za dokonalou starost o hosty. V odjezdový den se nám pokazilo auto, majitelé překopali program svého dne, zajistili nám opravu a možné pokračování naší dovolené v Maďarsku.
Гостевой дом Hetényi Pincészet, Mecseknádasd [Увеличить - новое окно] Гостевой дом Hetényi Pincészet, Mecseknádasd [Увеличить - новое окно] Гостевой дом Hetényi Pincészet, Mecseknádasd [Увеличить - новое окно]
Соотношение цена / качество90 %Чистота90 %Персонал100 %Окружающая среда100 %Еда80 %

Локализация размещения

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
Из:   До: Гостевой дом Hetényi Pincészet, Mecseknádasd
Включить платные дороги: да нет
Загрузка просмотра улиц...