– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Отель a hostel Loděnice Trója, Прага 7 - Troja

?? %

Отель a hostel Loděnice Trója, Прага 7 - Troja

Praha
+420 283 850 477 pavlikova@ftvs.cuni.cz
Отель a hostel Loděnice Trója [Увеличить - новое окно]
65 0
Местоположение: V Praze-Tróji, v rekreační zóně u Vltavy, 800 m od zastávky MHD (zastávky Trojská nebo Povltavská). Pražská ZOO 1,6 km. Výstaviště Holešovice 1,6 km.
Размещение: Sportovní areál s hotelem a hostelem. V areálu je vlastní restaurace, sportovní víceúčelová hala, zatravněná plocha s velkým stanem pro firemní i veřejné akce. V sezóně (měsíce 04-10) široké možnosti v oblasti výuky raftingu a kanoistiky (klidná i divoká voda, možnosti zapůjčení vodáckého materiálu), cvičná horolezecká stěna. Hostel: pokoje (2x 2-lůžkový, 2x 2-lůžkový s přistýlkou, 1x 5-lůžkový, 1x 6-lůžkový) s postelemi a palandami, na patře jsou společné sprchy, WC, malá vybavená kuchyňka a WiFi internet. Hotel (44 lůžek): pokoje (22x 2-lůžkový, možnost přistýlek) s vlastním soc. zařízením (sprcha, WC), TV a WiFi, velké hotelové parkoviště pro 100 aut.
Цена: Hostel: celoročně 550 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby (neobsazená lůžka na pokoji může obsadit jiný host). Hotel - ceny včetně snídaně: celoročně mimo Silvestr 1.800 Kč/os/noc, Vánoce (24.12.-30.12.) 2.500 Kč/os/noc, Silvestr dohodou, i při ubytování jen 1 osoby na pokoji. Ceny jsou konečné (včetně rekreačního poplatku, DPH a povlečení) a platí i při ubytování jen na 1 noc.
Адрес: Hotel a hostel Loděnice FTVS UK (Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy), Vodácká 8, 170 00 Praha 7 - Troja. Správce areálu: Ing. Pavel Přindiš. Kontaktní osoba: Mira Pavlíková.
Актуализация:

Отзывы о жилье

Есть ли у вас какой-либо опыт с этим жильем?
Пожалуйста, поделитесь своим опытом с другими.

Ваше мнение будет очень полезно для многих других людей!

Перед тем, как вставить отзыв, вы должны войти в систему.

В настоящее время нет обзора этого размещения.

Локализация размещения

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
Из:   До: Отель a hostel Loděnice Trója, Прага 7 - Troja
Включить платные дороги: да нет
Загрузка просмотра улиц...