– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Гостевой дом Prosper, Piliscsév

90 % (1)

Гостевой дом Prosper (180 м), Piliscsév

mob. +36 703 384 250 (Nóra) +36 309 408 346 (Kristóf) panzio@prosperlk.hu
Гостевой дом Prosper [Увеличить - новое окно]
19 0
Местоположение: V krásném přírodním prostředí pod pohořím Piliš, na okraji vesničky Piliscsév [Piliščév] (slovensky Čív). Jen 600 m od vlakové zastávky na trati z Budapešti do Ostřihomi (časté spojení do obou blízkých historických měst). V okolí pěkné turistické stezky do skal, lesů a jeskyň v blízkých kopcích. Hraniční přechod na Slovensko 20 km (Ostřihom / Štúrovo).
Размещение: Penzion s výhledem na pasoucí se koně a velkým jezdeckým areálem. V patře penzionu se nachází 6 pokojů pro hosty (2-lůžkových) a 2 apartmány (2-lůžkový + rodinný). Na každém pokoji je vlastní koupelna, TV, klimatizace, trezor i WiFi. Pokojům slouží dobře vybavená společná kuchyňka, apartmány mají vlastní. Velká společenská místnost (sál) s jídelnou (možnost konání firemních akcí). Možnost snídaní i zakoupení místních vín. Pobyt s malými zvířátky možný. Bezplatné parkoviště pro hosty. Povlečení i ručníky jsou v ceně.
Адрес: Jezdecký klub a penzion Prosper (Prosper Lovasklub és Panzió), Vasút utca 20, 2519 Piliscsév, župa Komárom-Esztergom. Provozovatelé: Nóra Zajonskovsky a Kristóf Szotyori Nagy.
Примечания: Foto: Robert Vystrčil, LevneUbytovani.net. Платная реклама.
Актуализация:
Рекомендовать это жилье:
Video: Jezdecký areál Prosper s penzionem v krásném prostředí

Отзывы о жилье

Есть ли у вас какой-либо опыт с этим жильем?
Пожалуйста, поделитесь своим опытом с другими.

Ваше мнение будет очень полезно для многих других людей!

Перед тем, как вставить отзыв, вы должны войти в систему.

90 % (13. 9. 2021, 10.57)
Пользователь был здесь от 31 июля 2021 до 2 августа 2021.
Netradiční ubytování, kde vám pod pokojem spinkají koníci a z oken máte krásný rozhled na koňské cvičiště a okolní hory. Stáje nijak slyšet ani cítit nejsou. Docela často okolo projede vlak, ale trať je rekonstruovaná a nijak nás to nerušilo. Výhodu blízké vlakové zastávky můžete využít pro pohodlnou návštěvu Budapešti nebo Ostřihomi a pak se zase vrátit do klidného ubytování pod horami. Apartmán není velký, ale je velmi zdařile navržen a vejde se do něj i zařízená kuchyňka, a koupelna. Postel má kvalitní matraci. Jíst můžete u stolu v apartmánu nebo ve velkorysé jídelně hned před ním.
Гостевой дом Prosper, Piliscsév [Увеличить - новое окно] Гостевой дом Prosper, Piliscsév [Увеличить - новое окно] Гостевой дом Prosper, Piliscsév [Увеличить - новое окно] Гостевой дом Prosper, Piliscsév [Увеличить - новое окно]
Чистота90 %Персонал90 %Окружающая среда100 %Еда90 %

Локализация размещения

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
Из:   До: Гостевой дом Prosper, Piliscsév
Включить платные дороги: да нет
Загрузка просмотра улиц...