– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Khata rizbyara, Белоберёзка

80 % (1)
mob. +380 668 911 607, +380 967 526 208 mpylypyuk@mail.ru
Khata rizbyara [Увеличить - новое окно]
0
Местоположение: V malé vesničce Biloberizka ve folklórně zajímavém údolí Čeremoše, v Pokutsko-Bukovinských Karpatech, kilometry daleko od jiných možností ubytování. Nedaleko se nachází autobusová zastávka u obce Petraši (linka Černivci-Putyla, potřeba přejít můstek na druhou stranu řeky). Obchod je v sousedství, nejbližší hospůdka 7 km. V okolí široké množství turistických výletů, přímo od chaty je možný výstup na skálu Pysanyj kamiň.
Размещение: Rekreační areál s několika pokoji ve dvou budovách. Některé pokoje mají vlastní koupelnu, některé ji mají pro pár pokojů sdílenou. Upravovaná zahrada s altánky a houpačkou. WiFi připojení v celém areálu. Možný pronájem i samostatného domu Eko 2 (2 ložnice, každá s vlastní koupelnou, kuchyně, terasa), případně i chat našich známých v okolí.
Цена: Celoročně: pokoj Standard (2 osoby) 290 UAH/pokoj/noc, vylepšený pokoj (2-lůžkový) 340 UAH/pokoj/noc, pokoj se 2 místnostmi (3-lůžkový) 400 UAH/pokoj/noc, pokoj Lux s terasou (4 osoby) 590 UAH/pokoj/noc, chata Eko 2 (4-6 osob) 990 UAH/chata/noc. Ceny jsou konečné (včetně povlečení i energií).
Адрес: Khata rizbyara (Садиба Хата Різьбяра, Chata rizbjara), obec Biloberizka, okres Verchovyna, Ivano-Frankivská oblast, Ukrajina. Kontaktní osoba: Mychajlo Pylypjuk (Михайло Пилипюк).
Примечания: Jazyky: ukrajinština, ruština. Odkaz do mapy je přesný. Платная реклама.
Актуализация: 2 апреля 2018
Рекомендовать это жилье:

Отзывы о жилье

Есть ли у вас какой-либо опыт с этим жильем?
Пожалуйста, поделитесь своим опытом с другими.

Ваше мнение будет очень полезно для многих других людей!

Перед тем, как вставить отзыв, вы должны войти в систему.

80 %Robert (25. 6. 2018, 14.48)
Пользователь был здесь от 9 мая 2018 до 12 мая 2018.
Ubytování se mi těžko hodnotí. Je vidět, že majitelé mají k jejich areálu velký vztah, snaží se a vše vybudovat bylo určitě náročné. Odpustit musíte kývající se umyvadlo, neesteticky vedenou kabeláž i nedostatek skříní. Trochu mi v místě chyběl sochařský duch, těšil jsem se na uměleckou atmosféru místa. Příjezdové cesty jsou velmi špatné z obou stran, ale přesto jsme to běžným autem zvládli. Pro výlety však doporučuji používat veřejnou dopravu (autobusy staví blízko, za řekou), případně si můžete domluvit exkurze přímo u majitelů. V areálu domu je místo pro pohodlné parkování jen 2 aut, další vozidla už blokují výjezd těm předchozím. Ocenit musím výborné snídaně, domácí a o několika chodech. Parádně vás nastartují na celodenní výlety.
Соотношение цена / качество80 %Чистота80 %Персонал80 %Окружающая среда90 %Еда90 %

Локализация размещения

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
Из:   До: Khata rizbyara, Белоберёзка
Включить платные дороги: да нет
Загрузка просмотра улиц...