– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Schronisko Górskie Nad Wierchomlą, Wierchomla Mała

95 % (1)

Schronisko Górskie Nad Wierchomlą (887 м), Wierchomla Mała

mob. +48 502 458 518 wierchomla.pttk@gmail.com
Schronisko Górskie Nad Wierchomlą [Увеличить - новое окно]
40 0
Местоположение: V Sadeckých Beskydech na polaně nad vesničkou Wierchomla Mala (výstup trvá něco přes hodinu po značené cestě). Hlavní hřebenová červeně značená trasa je vzdálena asi 45 minut. Za dobré viditelnosti se od chaty naskýtají krásné pohledy na Tatry. Chata je přístupná i od lanovky z Wierchomly, asi 40 minut od horní stanice (zde se nachází i větší lyžařské centrum Wierchomla - Szczawnik). V zimě je okolí vhodné i pro běžkaře a výlety na sněžnicích.
Размещение: Horská chata nabízející společně s prístavbou v Zeleném domečku celkem 40 lůžek. V chatě jsou 2- až 4-lůžkové pokoje se společným soc. zařízením. Zelený domek poskytuje ubytování pro 12 osob (2 ložnice, kuchyňka, pokoj s krbem, koupelna). V chatě funguje restaurace s domácí stravou i místními specialitami. K dispozici je finská sauna, hry i knihovna. Chata je vhodná i pro pobyty rodin s dětmi. Turistická chata byla založena v roce 1978.
Цена: Chata: 2-lůžkový pokoj 30 zł/os/noc, 3- a 4-lůžkový pokoj 35 zł/os/noc, na podlaze ve vlastním spacáku 10 zł/os/noc. Zelený domek: 45 zł/os/noc. Stanování před chatou: stan 5 zł/noc, osoba 5 zł/noc. Zapůjčení povlečení 10 zł/os/pobyt. Sleva pro studenty 15 %. Slevy pro děti.
Адрес: Turistická chata Nad Wierchomlou (horská chata Wierchomla, bacówka Nad Wierchomlą, schronisko PTTK Wierchomla), P.O.Box 22, 33 350 Piwniczna
Актуализация: 1 декабря 2011
Рекомендовать это жилье:

Отзывы о жилье

Есть ли у вас какой-либо опыт с этим жильем?
Пожалуйста, поделитесь своим опытом с другими.

Ваше мнение будет очень полезно для многих других людей!

Перед тем, как вставить отзыв, вы должны войти в систему.

95 %Robert (11. 10. 2012, 12.55)
Velice příjemná horská chata, možná s nejpříjemnější atmosférou v celých Sadeckých Beskydech. V chatě mají smysl pro humor, a tak nabízí k prodeji kamenný mobilní telefon, model Flinston (neboť je to rarita, odpovídá tomu i vysoká cena;)), nebo při objednávce hranolků či hamburgerů vás odkáží na nejbližší McDonald 40 km po černé značce. Z chaty je cítit, že má mladistvé vedení plné elánu. V jídelně chaty je galerie nádherných fotografií ze zdejšího okolí. Úžasnou záležitostí je posezení na kryté terase chaty, z níž se naskýtá ohromující výhled na Vysoké Tatry. Reklamní texty povídají o zdejší chatě jako o chatě s nejkrásnějším výhledem na Tatry a je dost možné, že je to i pravda. O to působivější musí být zde zažít západy a východy slunce. V restauraci je široká nabídka jídel. Sociálky jsou pěkně zrekonstruované a vykachličkované. Chataři mají kladný vztah k cyklistům a neboť jich zde zatím jezdí málo, tak pro jejich nalákání kolařům poskytují slevu na ubytování. Terény pro horská kola jsou zde ideální a bikeři se zde vyžijí. S případnými trasami rád poradím ve fóru na webu www.DuseKarpat.cz.

Локализация размещения

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
Из:   До: Schronisko Górskie Nad Wierchomlą, Wierchomla Mała
Включить платные дороги: да нет
Загрузка просмотра улиц...