– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:
Ubytování v soukromí, Studnice u Vyškova

Školní ubytovna, Bernartice - Horní Heřmanice

?? %
mob. +420 603 150 709, pevná +420 584 442 091 zlata@sosjesenik.cz
Školní ubytovna [Увеличить - новое окно]
50 0
Местоположение: Ve školním areálu u Horních Heřmanic nedaleko Bernartic ve Slezsku, v klidné nížinaté oblasti v podhůří Jeseníků a Rychlebských hor, poblíž hranice s Polskem, přibližně v polovině cesty mezi Vidnavou a Javorníkem. Vlaková stanice Horní Heřmanice 600 m. Okolí je vhodné pro méně náročné výlety na kole. Vesnička Horní Heřmanice plynule přechází v polskou obec Jasienica Górna. Hraniční přechod s Polskem Bernartice - Dziewietlice 4 km. Zámek Bernartice 1,8 km. Město Javorník (muzea, krytý bazén, kino) 8 km.
Размещение: Ubytovna ve školním internátu se 2- až 5-lůžkovými pokoji. Soc. zařízení je společné na patře. V ubytovně je klubovna (TV, video, lednička, mikrovlnka, varná konvice) a plně vybavená kuchyň. Možnost využití tělocvičny (sál 30 x 17 m včetně hlediště), posilovny, sálu pro stolní tenis. Pro veřejnost ubytovna slouží především přes letní prázdniny, během školního roku bývá až na výjimky obsazena žáky školy. Pro velké skupiny je možnost zajištění stravování v menším restauračním zařízení a možnost domluvy jízdy na koních pro začátečníky i pokročilé v místním ranči (k dispozici několik jezdeckých koní), nutno domluvit předem.
Цена: Celá sezona: 260 Kč/os/noc, i při ubytování jen 1 osoby, i jen na 1 noc. Cena je konečná (obsahuje i rekreační poplatek, povlečení a energie).
Адрес: Školní ubytovna (školní internát, domov mládeže), Horní Heřmanice 47, 790 57 Bernartice. Provozovatel: Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník, U Jatek 916/8, 790 01 Jeseník, pracoviště Horní Heřmanice 47, 790 57 Bernartice. Kontaktní osoba: Jitka Marie Zlatá.
Актуализация:

Отзывы о жилье

Есть ли у вас какой-либо опыт с этим жильем?
Пожалуйста, поделитесь своим опытом с другими.

Ваше мнение будет очень полезно для многих других людей!

Перед тем, как вставить отзыв, вы должны войти в систему.

В настоящее время нет обзора этого размещения.

Локализация размещения

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
Из:   До: Školní ubytovna, Bernartice - Horní Heřmanice
Включить платные дороги: да нет
Загрузка просмотра улиц...