– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Турбаза Viola, Veľká Lomnica

?? %
+421 524 682 751, mob. +421 903 532 556 ub.viola@gmail.com
Турбаза Viola [Увеличить - новое окно]
45 0
Местоположение: V podtatranskej obci Veľká Lomnica, pri hlavnom ťahu z Popradu na Kežmarok, priamo při železničnej stanici Studený Potok. Autobusová zastávka 200 m. Obchod 500 m. Neďaleko golfový, jazdecký a tenisový areál s možnosťami výuky.
Размещение: Turistická ubytovňa s reštauráciou a ubytovaním až pre 45 osôb v 12 izbách. V ubytovni sú izby s vlastnou kúpeľňou aj so spoločným soc. zariadením na chodbe. Na každej izbe sa nachádza chladnička a TV-SAT. Spoločenská miestnosť s posedením, TV-SAT, stolným tenisom a spol. hrami. Bezplatné WiFi. Úschovňa bicyklov a lyží. Reštuarácia s barom, el. šípkami a stolným futbalom (80 miest) + letná terasa (30 miest). Možnosť usporiadania rôznych súkromných akcií. Bezplatné parkovisko.
Цена: Leto (mesiace 05-10): 1 noc 8 EUR/os/noc, pre dlhšie pobyty zľava až na 7 EUR/os/noc. Zima (mesiace 11-04): 1 noc 10 EUR/os/noc, pre dlhšie pobyty zľava až na 9 EUR/os/noc. Ceny sú konečné (vrátane rekreačného poplatku, posteľnej bielizne aj energií) platné aj pri ubytovaní iba 1 osoby na izbe (aj v hlavnej sezóne). Zľavy pre skupiny.
Адрес: Turistická ubytovňa Viola, Popradská 518, 059 52 Veľká Lomnica. Majiteľ: Rastislav Peták. Prevádzkárka: Lenka Petáková.
Примечания: Платная реклама.
Актуализация:

Отзывы о жилье

Есть ли у вас какой-либо опыт с этим жильем?
Пожалуйста, поделитесь своим опытом с другими.

Ваше мнение будет очень полезно для многих других людей!

Перед тем, как вставить отзыв, вы должны войти в систему.

Zuzana (17. 9. 2012, 10.21)
Názor na ubytovanie? Nemám žiaden, nakoľko sa mi ani nik neunúval odpovedať na môj dopyt ohľadom ubytovania. Veľmi by som uvítala, aby dopyty neostali nepovšimnuté. Potom sa väčšina poskytovateľov ubytovania hnevá, že slováci chodia na dovolenky do zahraničia. Mali by si položiť otázku: Prečo? V zahraničí si hostí vedia uctiť a ponukli by im aj nemožné.

Локализация размещения

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
Из:   До: Турбаза Viola, Veľká Lomnica
Включить платные дороги: да нет
Загрузка просмотра улиц...