– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Villa Gloria, Donovaly

Внимание: реклама не актуальна! Вы просматриваете запись в архиве.

Реклама здесь оставлена по историческим причинам.

?? %
Villa Gloria [Увеличить - новое окно]
40 0
Местоположение: V Donovaloch, vyhľadávanom stredisku zimnej aj letnej rekreácie na pomedzí Národných parkov Nízke Tatry a Veľká Fatra. V Donovaloch je lyžiarske stredisko Park snow, Fun aréna (bobová dráha, bangee trampolíny, lezecká stena, lanové centrum), cykloaréna (25 cyklotrás v celkovej dĺžke 253 km), rozprávková dedinka Habakuky - Dobšinského rozprávkový svet.
Размещение: Vila s 2-, 3- a 4-lôžkovými izbami s vlastným sociálnym zariadením, TV-SAT a pekným výhľadom na okolité hory. Vybrané izby majú balkón. Dve spoločenské miestnosti s terasou a balkónom. Spoločné kuchynky na každom poschodí. V lete záhradné posedenie a ohnisko pri chate. Možnosť raňajok aj polpenzie. Bezproblémový prístup autom, možnosť parkovania pred vilou.
Цена: Leto (7.4.-24.12.): 2-lôžková izba 42 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 34 EUR/noc), 3-lôžková 59 EUR/noc, 4-lôžková 66 EUR/noc. Zima (7.1.-7.4.): 2-lôžková izba 53 EUR/izba/noc (iba 1 osoba 42 EUR/noc), 3-lôžková 73 EUR/noc, 4-lôžková 80 EUR/noc. Vianoce a Silvester (24.12.-7.1.): 25-59 EUR/os/noc, min. 2 osoby. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Raňajky 7 EUR, polpenzia 12 EUR. Ceny sú platné pri ubytovaní na 2 a viac nocí.
Адрес: Villa Gloria (Vila Gloria, bývalá Chata Jana), Donovaly 102, 976 39 Donovaly. Kontaktná osoba: Ing. Ján Margetín.
Актуализация:
Рекомендовать это жилье:

Отзывы о жилье

Есть ли у вас какой-либо опыт с этим жильем?
Пожалуйста, поделитесь своим опытом с другими.

Ваше мнение будет очень полезно для многих других людей!

Перед тем, как вставить отзыв, вы должны войти в систему.

В настоящее время нет обзора этого размещения.

Локализация размещения

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
Из:   До: Villa Gloria, Donovaly
Включить платные дороги: да нет
Загрузка просмотра улиц...