– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:
Brněnská přehrada

Turistická základna Halahoj, Naloučany

?? %

Turistická základna Halahoj (390 м), Naloučany

mob. +420 604 251 512 (objednávky), +420 728 142 558 (správce) oplatekv@atlas.cz
Turistická základna Halahoj [Увеличить - новое окно]
26 0
Местоположение: Na okraji obce Naloučany u Náměště nad Oslavou, v blízkosti lesa. Tipy na výlet: Ocmanická rozledna 3 km, Náměšť nad Oslavou 5,2 km, Kralice nad Oslavou 8,5 km, Mohelenská hadcová step 27 km, jaderná elektrárna Dukovany 22 km, vodní elektrárny Dalešice 18 km, Tasov 9,3 km. Koupání: rybník Rathan 5 km.
Размещение: Základna v budově bývalé jednotřídní školy s kapacitou 26 pevných lůžek. Nutné jsou vlastní spacáky. Na základně jsou pokoje, společenská místnost, kuchyň s elektrickými spotřebiči, soc. zařízení. Vytápění je plynové. Je možné spát ve vlastních stanech na zahradě nebo ve vlastních spacích pytlech s karimatkami v klubovně. Venku je uzavřený dvorek a zahrada s ohništěm. Ubytování se psem jen vzácně a po dohodě. Ubytování je vhodné pro dětské organizace i turistickou veřejnost. Nepronajímáme však k pořádání oslav!
Цена: Léto: 100 Kč/os/noc. Zima: 80 Kč/os/noc. Připlácí se energie dle skutečné potřeby. Pronajímá se vždy celá ubytovna jedné skupině. Ceny platí při úhradě min. za 15 osob, i při ubytování jen na 1 noc.
Адрес: Turistická základna Naloučany, Naloučany 43, 675 71 Naloučany. Provozovatel: Studentský klub Katolického gymnázia Halahoj, Třebíč. Kontaktní osoba: Mgr. Vít Oplatek. Správce základny: p. Pospíšil.
Актуализация:

Отзывы о жилье

Есть ли у вас какой-либо опыт с этим жильем?
Пожалуйста, поделитесь своим опытом с другими.

Ваше мнение будет очень полезно для многих других людей!

Перед тем, как вставить отзыв, вы должны войти в систему.

В настоящее время нет обзора этого размещения.

Локализация размещения

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
Из:   До: Turistická základna Halahoj, Naloučany
Включить платные дороги: да нет
Загрузка просмотра улиц...