– хорошее жилье по доступным ценам –
Язык:

Гостевой дом Jozefína, Krásnohorská Dlhá Lúka

?? %
+421 587 326 853, mob. +421 905 795 940 info@penzionjozefina.sk
Гостевой дом Jozefína [Увеличить - новое окно]
Местоположение: Na okraji dediny Krásnohorská Dlhá Lúka v Slovenskom krase, na severnom upätí Silickej planiny. Priamo z penziónu vychádzajú všetky exkurzie do Krásnohorskej jaskyne. Vlaková zastávka Lipovník 3 km. Centrum Rožňavy 7 km.
Размещение: Penzión s kapacitou 57 lôžok pozostávajúci z piatich budov na spoločnom gazdovskom dvore. Izby sú 1- až 4-posteľové s vlastným soc. zariadením. Veľká spoločenská miestnosť s krbom a TV, kuchynky pre hostí, bar, možnosť stravovania (raňajky, večere), WiFi. V areáli penziónu je detské ihrisko, volejbalové a futbalové ihrisko, 3 vonkajšie altánky s krbom. Parkovanie v uzamknutom dvore. Krásný výhľad na hrad Krásná Hôrka. V penzióne je stanovište jaskyniarov (vstupná brána do Krásnohorskej jaskyne).
Цена: Celoročne okrem Silvestra: 2 a viac osôb 10 EUR/os/noc, iba 1 osoba na izbe 15 EUR/noc, ceny sú platné aj pri ubytovaní iba na 1 noc (pre pobyty na 3 a viac nocí zľava 10 %). Silvester (22.12.-3.1.): 15 EUR/os/noc, min. 2 osoby, min. 2 noci. Obliečky sú v cene. Rekreačný poplatok 0,50 EUR/os/noc. Raňajky 2,50 EUR, polpenzia 6 EUR. Vstupné do Krásnohorskej jaskyne: pre hostí penzionu 8 EUR (štandardná cena 10 EUR).
Адрес: Penzión Jozefína (gazdovský dvor Jozefína, po maďarsky Jozefina panzió), Jozef Parditka, Krásnohorská Dlhá Lúka 113, 049 45 Krásnohorská Dlhá Lúka
Примечания: Платная реклама.
Актуализация: 2 февраля 2014 57 ?
Рекомендовать это жилье:

Отзывы о жилье (Гостевой дом Jozefína, Krásnohorská Dlhá Lúka)

Есть ли у вас какой-либо опыт с этим жильем?
Пожалуйста, поделитесь своим опытом с другими.

Ваше мнение будет очень полезно для многих других людей!

Перед тем, как вставить отзыв, вы должны войти в систему.

В настоящее время нет обзора этого размещения.

Локализация размещения

Размещение на карте

Переключить карту: OpenStreetMap | Google + StreetView
Загрузка карты...
Загрузка карты...
Из:   До: Гостевой дом Jozefína, Krásnohorská Dlhá Lúka
Включить платные дороги: да нет
Загрузка просмотра улиц...